1265
1254
عنوان

این داستان:زنداداش بد

| مشاهده متن کامل بحث + 2190 بازدید | 133 پست
تا در باز شد و اومد تو من به حدی شوکه شدم که آب دهنم خشک شد

الان یه عده میان میگن عکس داداش و دختره رو بزار

همیشه ۵ دقیقه ای حاضرمیشدم...تااینکه دوستم گفت تو چرا خط چشم نمیکشی😣😣😣

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258
وااا یعنی منظوری داشتن یا بی غرض؟

نه بابا صرفا واسه شام, چون خودشون افطاری درست کرده بودن و شام نداشتن اینم چون بدون شام خوابش نمی بره اومده بود واسه شام, بعد از شام هم رفت 

پسرم نفسمه, دخترم عشقمه  ... 
8

میگفتی داداشم نمیدونست شما اینجایید

ببخشید الان شما زن داداش بدید؟؟؟

زندگی مثل نقاشی است،خطوط را با امید بکش،اشتباهاتت را با آرامش پاک کن،قلمت را در صبر غوطه ور کن،با عشق رنگ بزن و تابلوی زندگی را به خدا بسپار....
اعصابم داغونه

ای بابااااا بگو دیگه

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه                                                       من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
1257
بچه ها این وسط بگید چیکار کنم این گل بیچارم داره هی پژمرده میشه ببخشید استارتر نمیدونم چرا نمیشه تاپ ...

@مرمری1372    

بیا عزیزم ولکنت نیستم 😂😂😂😂

افراد به اندازه کمبودهایشان دیگران را آزار میدهند
به نظرم اصلاااا به رو خودت نیار اگه هم چیزی گفتن بگو خونه خاهرشه هروقت دوس داشته باشه میاد نمیدونسته ...

اونا چیزی نگفتن و فقط تا حدودی معذب بودن, میگم نکنه فکر کنند من به خاطر دختره این بساط رو چیدم? 

پسرم نفسمه, دخترم عشقمه  ... 
بچه ها این وسط بگید چیکار کنم این گل بیچارم داره هی پژمرده میشه ببخشید استارتر نمیدونم چرا نمیشه تاپ ...

رطوبت میخواد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹