2737
2734

من میخواستم پیرکسشو برا پسرم بگیرم منتها سرشیشه های فابریک که روش هست مال سه ماه به بالا نوشته (ینی باز برا سر شیشه باید جدا هزینه کرد)

بعد تو انواع سر شیشه هاش 6ماه به بالا هم داره میخواستم بیینم این سر شیشه فابریک 3ماه به بالا نوشته واقعا نمیشه با همین شیر بخوره؟ حتما باید سر شیشه رو عوض کنیم وقتی بزرگ شد؟ 

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم

دختر من الان ۸ ماهشه با سرشیشه ی دوماهگی اونت گاهی شیر میخوره.

تا شش ماهم اصلا شیشه اونت رو‌نمیگرفت چون یکم سفته سر شیشش

راستش من خیلی راضی نیستم برعکسه همه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر من الان ۸ ماهشه با سرشیشه ی دوماهگی اونت گاهی شیر میخوره. تا شش ماهم اصلا شیشه اونت رو‌نمیگرفت ...

ینی شما که داری احساس میکنی که حتما باید عوض کنی سر شیشه رو یا با همین میتونه ادامه بده؟

چرا راضی نیستین؟

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
ینی شما که داری احساس میکنی که حتما باید عوض کنی سر شیشه رو یا با همین میتونه ادامه بده؟ چرا راضی ن ...

برا من دوتا سرشیشه داشت.یک قطره و دوقطره.یک قطرش اصلا استفاده نداشت چون خیلی سفت بود و دخترم لبش کبود میشد وقتی میک میزد.دوقطرش برا دو ماه به بالا هستش ولی چون اونم سفت بود دخترم تازه از شش ماهگیش استفاده میکنه و همیشه هم نمیگیره چون سفته.مثلا خوابالود باشه نمیگیره.با توجه به حجمش که ۱۵۰ سی سی هستش احتمالا به زودی عمرش تموم میشه.

من ناراضیم به خاطر سفت بودن سرشیشه.نقطه قوتش اینه که جوری طراحی شده که اصلا شیر نمیریزه دور دهن بچه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

بچه ی من هیچ شیشه شیری و نگرفت چنتا مدل مختلف هم امتحان کردیم . چیکو ، ناک  بی بی لند هی اور شی و... اما فقط اونت و گرفت اونم مدل نچرال فقط اولش اشتباه کردم 330 میل گرفتم برای بچه 2 ماهه که سرشیشه اش برای 6 ماهه بود شیر ازش زیاد میومد که یدونه دیگه خریدم 125 میل طلقی خیلی عالیه فقط مدل تقلبیشم اومده جعبه و شیشه عین خوب اصلی فقط یه تفاوت های جزئی داره من یدونه دیدم به جای avent نوشته بود avet  یدونه ن نداشت که اصلا ادم نمیهفمه من خودم آنلاین از یه سایت خریدم راضی بودم لینکشو میذارم شاید بدرد کسی بخوره

https://madaraan.ir/ghaza-khori-nozad/baby-bottle/avants-baby-milk-bottle/

2738