1232
1226

من میخواستم پیرکسشو برا پسرم بگیرم منتها سرشیشه های فابریک که روش هست مال سه ماه به بالا نوشته (ینی باز برا سر شیشه باید جدا هزینه کرد)

بعد تو انواع سر شیشه هاش 6ماه به بالا هم داره میخواستم بیینم این سر شیشه فابریک 3ماه به بالا نوشته واقعا نمیشه با همین شیر بخوره؟ حتما باید سر شیشه رو عوض کنیم وقتی بزرگ شد؟ 

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم

دختر من الان ۸ ماهشه با سرشیشه ی دوماهگی اونت گاهی شیر میخوره.

تا شش ماهم اصلا شیشه اونت رو‌نمیگرفت چون یکم سفته سر شیشش

راستش من خیلی راضی نیستم برعکسه همه

خدایا دخترمو در پناه خودت حفظ کن❤

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

دختر من الان ۸ ماهشه با سرشیشه ی دوماهگی اونت گاهی شیر میخوره. تا شش ماهم اصلا شیشه اونت رو‌نمیگرفت ...

ینی شما که داری احساس میکنی که حتما باید عوض کنی سر شیشه رو یا با همین میتونه ادامه بده؟

چرا راضی نیستین؟

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم
1156
چند میلی چیکو خوبه؟ اخه میخواستم پیرکس باشه چیکو پیرکسش کوچیکه  و مدل سر کج هس وگرنه میگرفتم

واسه صعر تا سه ماهش کجه بعدش صاف میشه

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
ینی شما که داری احساس میکنی که حتما باید عوض کنی سر شیشه رو یا با همین میتونه ادامه بده؟ چرا راضی ن ...

برا من دوتا سرشیشه داشت.یک قطره و دوقطره.یک قطرش اصلا استفاده نداشت چون خیلی سفت بود و دخترم لبش کبود میشد وقتی میک میزد.دوقطرش برا دو ماه به بالا هستش ولی چون اونم سفت بود دخترم تازه از شش ماهگیش استفاده میکنه و همیشه هم نمیگیره چون سفته.مثلا خوابالود باشه نمیگیره.با توجه به حجمش که ۱۵۰ سی سی هستش احتمالا به زودی عمرش تموم میشه.

من ناراضیم به خاطر سفت بودن سرشیشه.نقطه قوتش اینه که جوری طراحی شده که اصلا شیر نمیریزه دور دهن بچه

خدایا دخترمو در پناه خودت حفظ کن❤