2737
2734
عنوان

شوهربد😐

1043 بازدید | 85 پست

بدترین کار شوهرتون چیه😐

من ازینکه واس سرکاررفتن بهونه میاره وااینکه همش توخونس😏اعصابمو بهم میریزه سرشم توگوشیشه کلی عیب و ایراد داره😐😐😐😐😑😑😑 ولی مجبورم بسازم باها😶😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واسه دسشویی رفتن هم منو از خواب بیدار میکنه هرکاری داره به من میگه براش انجام بدم تنه لش

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2738

صبوووووور 

دلسووز زيادي

مثلا من تازه فهميدم به ابدارچيه اداره چون بهش گفته زنم حاملس بيمارستانه كرايه خونم عقب افتاده ١٠ميليون داده

😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شوهر من خیلی کاریه و خیلی کم تو خونه اس ویژگی های خوب زیاد داره اما اخلاقیات بدش این ک زیاد ب من توجه نمی کنه... کم محلی میکنه نه ک نخواد اونقدی خودشو سرگرم کار کرده ک فقط خوشبختی منو تو پول دراوردن و خرج کردن من و خریدن بهترین چیزا  میدونه در صورتی ک من نمیخوام اینطوری 

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2706