2726
عنوان

تا حالا فکر کردید شوهراتون از کدوم بازیگر زن خوشش میاد؟؟😯😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 3632 بازدید | 103 پست
خدا عقلم بده خيلي عالي بود خوشم اومد😂😂😂😂

حالاوقتایی که ازش دلخورم فیلمای اونومیذارم میرم آشپزخونه یواشکی دیدمیزنم میبینم همچین باعشق نگاش میکنه میخنده دیوونه😯😯😯

او می بیند....🙂🙂🙂
شوهره من میگه خیلی کوچولوعه شبیه جاسوییچیه بانمکه فقط اون و شنیدم  حالا خودم عاشقه هرتی ...

من فقط شهاب حسینی😍😍😍😍😍 ولی نگفتمو نمیگم

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هروقت نرگس محمدیو ببینه تو تی وی میگه عهههه ستایشه😍😍😍😍

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2728
من فقط شهاب حسینی😍😍😍😍😍 ولی نگفتمو نمیگم

ن من هروقت فیلم از اینا میده میگم وای عشخم اومد

اونم یه لبخند میزنه میگ آرزو بر جوانان عیب نیس راحت باش

کصافط😂😂😂😂😂

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

سحر خواننده بدش نمیاد 

البته اونم از بس خودم هی از این سحر تعریف میکنم و خوشم میاد ازش اینم بهش دقت میکنه نامرد 😅

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

هایده رو خیلی دوست داره و تحسین میکنه البته منم خیلی دوستش دارم 😍

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706