2726
عنوان

غذای کمکی به نوزاد

297 بازدید | 14 پست

سلام دوستان 

پسر من 5 ماهشه از 4 ماهگی بهش غذای کمکی دادم الان حریره و سوپ میخوره 

کسی میدونه از کی ماست و خرما میتونم بهش بدم

البته به تازگی موز و بيسکوئيت مادر رو هم شروع کردم 

لطفا اگه اطلاع از منبع موثق دارین بگین یا خودتون تجربه دارین 

ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر زود شروع کردی موز و خرما سنگینه معده بچه داغوک میشه

من هر چیزی رو در اندازه خیلی خیلی کم شروع میکنم و کم کم زیادش میکنم الان یک قاشق چایخوری موز لهرشده میخوره

من هر چیزی رو در اندازه خیلی خیلی کم شروع میکنم و کم کم زیادش میکنم الان یک قاشق چایخوری موز لهرشده ...

خب اندازه اش زیاد نیست فکر کردم پس چقدر میدی خدا حفظش کنه

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

سلام من کلی به پست شما خندیدم وحرف دل من وزدی تو تاپیک دکتر اطفال ننوشتم گفتم شاید زشت باسه ولی اگه تاپیکای خانمش ونگاه کنی همش از سوالاتش واز سایت پرسیده به نظر منم عجیب بود ولی خدا خیرت بده خیلی خندوندیم😂😂منظورم حرفتون که گفتید جالب اقای دکتر سوالاتی وجواب می ده که منم بلدم

سلام من کلی به پست شما خندیدم وحرف دل من وزدی تو تاپیک دکتر اطفال ننوشتم گفتم شاید زشت باسه ولی اگه ...

😁

آخه برام جالب بود داشتم میخوندم خیلی از سوالا رو جواب نمی‌داد بعد سوالای ساده رو که اکثر مادرا میدونن رو جواب میداد بعدش تاپیکاش رو دیدم متوجه شدم که خودش سوالاش رو در مورد بچش اینجا پرسیده متوجه شدم الکی میگه دکتر اطفال 

منم محترمانه بهش گفتم که داره الکی میگه😅

2706