2737
2734
عنوان

تجربیاتتون در مورد عفونت واژن

2693 بازدید | 49 پست

سلام خانوما من عفونت گرفتم ترشحات سبز و خارش شدید

رفتم دکتر ، فونوکونازول ۱۰۰ داده بهم با پماد کلوتریمازول اینم اضافه کنم که مجردم و موضعی باید استفاده ش کنم 

اما خوب نشدم یه سری دیگم خودم دارو گرفتم یه مدت تو دوران مصرف دارو خوب میشم باز خارشا شروع میشه تجربیاتتونو بگید بهم لطفا اینم بگم من خیلی بهداشتمو رعایت میکردمو میکنم نمیدونم چرا همچین عفونتی گرفتم

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺

تو اب و سرکه عسل بشین .منم مشکل شمارو دارم دکتربرام این تجویزو کرده البته من زایمان کردم 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درمان و پیشگیری از عفونت زنانه:

مطلب اول :هر ترشحی عفونت به حساب نمیاد. ترشح هایی که همراه با سوزش،خارش،درد،بو باشند و رنگی به جز سفید،ابکی،لیمویی،زرد داشته باشند عفونت یا قارچ هستند.

برای پیشگیری از عفونت 👇

از مخلوط اب و سرکه سیب استفاده کنید و هر دوروز خود را با ان بشویید.

برای بهبود یافتن عفونت :

مخلوطی از اب و سرکه سیب خانگی (از عطاری تهیه کنید دقت کنید شرکتی نباشد) را توی لگنی بزرگ بریزید و به مدت یک ربع داخل ان بشینید این کار را هر سه روز تکرار کنید. ...

روزی دوبار لباس زیر عوض کن حتما نخی استفاده کن اگه قدیمی ان دور بنداز جدید بخر هفته ای دوسه بار خودتو با ابو سرکه بشور گاهی لباس زیر نپوش مثلا شبا وقت خواب 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
2738

عفونت از رطوبت میاد.همیشه خودتو خشک کن

پماد دوتا پشت سر هم استفاده کن

من خودم دوتا به مدت چهارده روز استفاده کردم خوب شدم

البته واژینال

با سشوار ودستمال نخی خشک کن

لباس زیر هم روزی دو بار عوض کن

لباس زیر نخی میپوشی؟خودتو خشک میکنی؟

آره عزیزم وقتایی که سرکارم فقط میپوشم تو خونه دامن میپوشم بدون لباس زیر عادت همیشگی مه ،،، همشم نخی میپوشم

آره خشک میکنم

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
درمان و پیشگیری از عفونت زنانه: مطلب اول :هر ترشحی عفونت به حساب نمیاد. ترشح هایی که همراه با سوزش، ...

ممنونم عزیزدلم من تو سرکه سفید میشینم سرکه سیبو نمیدونستم

2706