2737
2739
عنوان

زن داداشم همش شام میاد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 3969 بازدید | 94 پست
بحث من پذیرایی نیست حرفم اینه نباید واسه کسی دستور صادر کنی ک نیا یا کم بیا استارتر این حرف رو ب داد ...

عزیزم درسته شاید قهر کنن ولی خب باید یه روزی واقعا درک کنن . منم یادمه خودم کلی درس و امتحان داشتم ولی خواهرم و دامادمون یا داداش بزرگترم همش خونه بودن دعوا میکردن صدا میدادنو.... . بچه های بزرگتر خودشون عشق و کیف میکنن ارامش دارن . ولی مرعات خواهر برادرای کوچیکشونو نمیکنن😔

واااا پس اون مادر بدبخت یه عمر تو اون خونه شسته و‌سابیده و پخته، شده هیچکاره؟ چه چیزا که آدم نمیشنوه

هر چقدر اون حق داشته باشه ولی نمیتونه ب من بگه نیا من دیگه جزئی از اون خانواده ام حالا اگه ی عروس این حرف زو ب مادر شوهر زده بود میشد بدترین عروس دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث من پذیرایی نیست حرفم اینه نباید واسه کسی دستور صادر کنی ک نیا یا کم بیا استارتر این حرف رو ب داد ...

ادمی که انقدر درک نداره که مدام نیاد خونه ات و باید چطوری بهش فهموند ؟وقتی خودش نمیفهمه باید بهش گفت ...مدام وعده غذایی بری خونه مردم از جات هم تکون نخوری بعد چیزی نگیم شاید امیدش نا امید بشه خب بشه اصلا چه اهمیتی داره مگه داداش و زن داداشش ذره ای فکر میکنند که شاید اینا سختشون باشه اذیت بشن وقتی کسی نمیفهمه باید رک برخورد کرد

من سه تا خواهر شوهر دارم دوتا برادر شوهر همشونم زود ازدواج کردن رفتن فقد نامزدمه ک ۲۵سالشه نوه هاشون ...

ولا خوب بذار قفلش کنم اینا همه سر من بدبخت خالی کردن این جا همه عروس ان .

2731