2410
2553
عنوان

زن داداشم همش شام میاد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 3948 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شاخ غول که نشکسته بچه آورده،،، همه ما بچه داریم، تمام زحمتشم رو دوش خودمون بوده و هیچ وقت خونه این و‌اون چتر نشدیم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2714

چقد بی ملاحض تواین گرونی درسته خونه پدرو مادرهمسرشه ولی هرچیزی حدی داره چ گناهی کردن مردم چن بار تند تند برید خونش شام خودش میفهمه 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
چ خواهر شوهر بدجنسی حالا اگه نمیومد خونتون میگفتین داداشمو جادو کرده نمیذاره بیاد سمت ما

خواهرشوهر بدجنس؟اونم فقط میاد ک احتمالا زحمت شام درست کردن نیفته گردنش

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

خوب شما هم مثل خودش رفتار کنید برای شام برید خاله هسرم که میاد خونمون با شوهرش شام یا ناهار تو ظرف شستن بهم کمک نمیکنه البته تقصیر مادر شوهرمم هست تعارف میکنه کار انجام نده

هیچی درست نکن...مادرتم چیزی گفت بگو خودت بپز یا خودش بپزه .... شما ک مسول غذا پختن نیستی مادرت بپزه...بگو خونه خودته مادر خودت پاشووو

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
  خواهرشوهر بدجنس؟اونم فقط میاد ک احتمالا زحمت شام درست کردن نیفته گردنش

خب بده بهشون سر میزنه بعضی عروسا نمیرن میگن بچه مون ب خانواده شوهر عادت میکنه منن خواهر شوهرم میرم خونه مادر شوهزم حالش گرفته میشه الان من با اون عروس همزاد پنداری کردم

2706