2703
2553
عنوان

زن داداشم همش شام میاد خونمون

3948 بازدید | 94 پست

منم خسته میشم از غذا درست کردن  ظرف هم نمیشوره تازه بچه اورده ۴ ماهه نمیذاره دستم بهش بزنیم هی میگن خواهر شوهر بده زحمت عروس همش گردنه ما .همیشه بعد از شام برید‌. خونه مادر شوهراتون 

بگو مادرت بهشون بگه یا یکبار شام ندین بهش که نیاد 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من وشوهرم هیچوقت شام جایی نمیریم حتی خونه مامانش یا مامانه خودم!!! اگرم توخیابون باشیم ساندویچی پیتزایی چیزی میخوریم بعدمیریم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2714

خب چرا نمیذاره ب بچش دست بزنی؟توهم بهش رو نده

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2706