1270
1267
عنوان

زن داداشم همش شام میاد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 2214 بازدید | 94 پست
اخه عروس میره خونه پدر شوهرش خونه پدر با زن داداش فرق داره نسل امروز جز خونه پدر مادرها جایی رو ندار ...

چرا فرق داره اومدیم یکی غیر برادر هیچ کس و نداشته باشه بخواد هی بره خونش دست به سیاه سفید هم نزنه عروسشون هم به خواهرشوهرش بگه نیا برگرده بگه خونه تو نیست خونه داداشم هروقت اون بگه نمیام نگاهت به یه زن بعد این همه سال زندگی  اینطوریه حقی تو خونه اش نداره فقط خونه متعلق به شوهرش؟؟؟!!!..... واقعا به نظرت درست چون ادم مهمونی نمیره هرشب باید خودش اوار کنه خونه یکی دیگه تازه دست به سیاه سفید نزنه مردم چه گناهی کردند که تاوان سرگرمی ما و باید بدن به خدا ادم اینا و میشنوه  ازبچه دارشدن و ازدواج بچه اش میترسه بعضی پدر مادرها انگار خون کردند عروس دار یا داماد دار شدند باید تا عمر دارند ساپورت کنند

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞
اخه عروس میره خونه پدر شوهرش خونه پدر با زن داداش فرق داره نسل امروز جز خونه پدر مادرها جایی رو ندار ...

چرا . وقتی که برادر بزرگتر و خواهر بزرگتر داشته باشی حق داری بهشون پناه ببری وقتی کسیو نداری .

شما هم بی چشم و بی رو نباش میری خونه مادرشوهرت کی ازت پذیرایی میکنه؟ وظیفه پدر مادرا نیس که تا ابد بپزن بزارن جلو شما

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

چه حرفا طلا برده نوش جونش غلط کرده اونی که این حرف زده حالا اگه زن داداش خودشون هم بود اینکارا میکرد ...

درسته عزیزم . همه مدل عروس و همه مدل خواهر شوهر داریم . اره اینجا واقعا نباید راجب عروس درد و دل کرد همه بیشتر ناراحتت میکنن فقط

چرا . وقتی که برادر بزرگتر و خواهر بزرگتر داشته باشی حق داری بهشون پناه ببری وقتی کسیو نداری . شما ...

بحث من پذیرایی نیست حرفم اینه نباید واسه کسی دستور صادر کنی ک نیا یا کم بیا استارتر این حرف رو ب داداشش بگه تا اخر عمر قهر میمونن چون حرفش جالب نیست نباید امید کسیو نا امید کرد 

1258

واااا پس اون مادر بدبخت یه عمر تو اون خونه شسته و‌سابیده و پخته، شده هیچکاره؟ چه چیزا که آدم نمیشنوه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من سه تا خواهر شوهر دارم دوتا برادر شوهر همشونم زود ازدواج کردن رفتن فقد نامزدمه ک ۲۵سالشه نوه هاشونم ۱۰تا میشن میگف دقت کردم دیدم هر کی میاد اینجا مثه یه مهمون غریبه میاد میخوره میره یه روز ک همشون جمع بودن گفتم بهشون مادرمن دیگه پیر شده نمیتونه جلو شما دولا راست بشه از این به بعد هر کی اومد اینجا قدمش روچشم ولی خودش میپزه خودش پهن میکنه میخوره خودشم میشوره میره از اون موقع هم عروسا هم خواهراش زود میان شام درس میکنن میخورن میشورن میرن 

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏

اولا که بهتره هرشب نره،دوما وقتی میره خودشو عضوی از خانواده بدونه و عین خونه ای خودش کمک کنه،بعدم روچه حسابی هرشب میره به خانواده ای همسرشم اجازه نمیده دست به بچش بزنن؟عروس خانم پررو تشریف داره آدم از این زورش میاد

من چقدر دوستت دارم خداااااااا❤❤❤❤❤❤
دلم برا مامانم میسوزم منم کمک میکنم .

میدونم عزیزم بخاطر مادرت کار میکنی ولی فقد دوبار دست تنهاش بزار بلکه این عروس یه تکونی به خودش بده یه عرق خجالت بریزه پاشع کمک کنه 

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
8
بحث من پذیرایی نیست حرفم اینه نباید واسه کسی دستور صادر کنی ک نیا یا کم بیا استارتر این حرف رو ب داد ...

عزیزم درسته شاید قهر کنن ولی خب باید یه روزی واقعا درک کنن . منم یادمه خودم کلی درس و امتحان داشتم ولی خواهرم و دامادمون یا داداش بزرگترم همش خونه بودن دعوا میکردن صدا میدادنو.... . بچه های بزرگتر خودشون عشق و کیف میکنن ارامش دارن . ولی مرعات خواهر برادرای کوچیکشونو نمیکنن😔

واااا پس اون مادر بدبخت یه عمر تو اون خونه شسته و‌سابیده و پخته، شده هیچکاره؟ چه چیزا که آدم نمیشنوه

هر چقدر اون حق داشته باشه ولی نمیتونه ب من بگه نیا من دیگه جزئی از اون خانواده ام حالا اگه ی عروس این حرف زو ب مادر شوهر زده بود میشد بدترین عروس دنیا

بحث من پذیرایی نیست حرفم اینه نباید واسه کسی دستور صادر کنی ک نیا یا کم بیا استارتر این حرف رو ب داد ...

ادمی که انقدر درک نداره که مدام نیاد خونه ات و باید چطوری بهش فهموند ؟وقتی خودش نمیفهمه باید بهش گفت ...مدام وعده غذایی بری خونه مردم از جات هم تکون نخوری بعد چیزی نگیم شاید امیدش نا امید بشه خب بشه اصلا چه اهمیتی داره مگه داداش و زن داداشش ذره ای فکر میکنند که شاید اینا سختشون باشه اذیت بشن وقتی کسی نمیفهمه باید رک برخورد کرد

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞
من سه تا خواهر شوهر دارم دوتا برادر شوهر همشونم زود ازدواج کردن رفتن فقد نامزدمه ک ۲۵سالشه نوه هاشون ...

ولا خوب بذار قفلش کنم اینا همه سر من بدبخت خالی کردن این جا همه عروس ان .

بزن تو دهنششش

مذکر عزیز:✍🏻" مرد " باش✍🏻زمین به مردبودنت نیاز داره✍🏻مردباش نه فقط باجسمت✍🏻مرد باش با نگاهت، ✍🏻با احساست✍🏻مردونه حرف بزن، ✍🏻مردونه بخند,✍🏻 مردونه گریه کن،✍🏻 مردونه عشق بورز،✍🏻 مردونه ببخش و...✍🏻مرد باش و هیچ وقت✍🏻 نامردى نکن✍🏻مخصوصا در حق کسی که ✍🏻باورت کرده و قبولت داره✍🏻 و بهت تکیه کرده .. ❤️مونث عزیز:✍🏻" زن " باش✍🏻تو به وجود آورنده ای✍🏻نگاه هرکس پاسخش لبخند نیست✍🏻زندگی تنها خوشى نیست✍🏻ببین، حس کن،✍🏻 عشق بورز،✍🏻 عاشق شو،✍🏻امابکسی که انسانیت را✍🏻 در خود دارد ...✍🏻آنکه با پول تو را میخرد✍🏻جز یک کالا نگاهی دیگر ✍🏻بر تو ندارد ...✍🏻بجنگید برای باهم بودن...✍🏻بجنگید برای انسان بودن لطفا لطفا 
1167