1265
1267
عنوان

زن داداشم همش شام میاد خونمون

2214 بازدید | 94 پست

منم خسته میشم از غذا درست کردن  ظرف هم نمیشوره تازه بچه اورده ۴ ماهه نمیذاره دستم بهش بزنیم هی میگن خواهر شوهر بده زحمت عروس همش گردنه ما .همیشه بعد از شام برید‌. خونه مادر شوهراتون 

بگو مادرت بهشون بگه یا یکبار شام ندین بهش که نیاد 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279

من وشوهرم هیچوقت شام جایی نمیریم حتی خونه مامانش یا مامانه خودم!!! اگرم توخیابون باشیم ساندویچی پیتزایی چیزی میخوریم بعدمیریم

هروقت ساحل زندگیم رو به خدا سپردم خودش قشنگ ترین قایق رو برام فرستاد...گاهی وقتا هزار دوره دعا بی اجابت است! گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود!! گاهی گدای گدایی و بخت باتو یارنیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود!! - باخودم عهدبستم دیگه هیچ چیزی رو به زور از خدا نخوام و همه چی رو بسپرم به خودش که فقط اونه که میدونه صلاح کار کجاست🌹 خدایا خودت بساز ، تو بسازی قشنگتره❤❤🌹🌹دوستت دارم معبودمهربانم❤❤🌹🌹

باشه

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1274
1226

این مورد دیگه مقصر عروسه 

خدایا                     بخاطر همه چی شکرت 🙌 🙌🙌        بخاطر داشتن دخترم 💖                                     بخاطر داشتن همسر مهربونم  💞                           واز همه مهم تر سلامتی پدرو مادرم ❣️
1252