2703
2553
عنوان

پسر سه ماهم سرما خورده ی لحضه بیاین

1773 بازدید | 19 پست

سلام خانوما سه روزه سرما خورده پری شب دیدم ک سرفه میکنه ولی شدید نبود صبح بردمش دکتر دکتر نفهم گف هیچی نیست الان بدتر شده سرفه های خلطی میکنه امروز دوباره بردیم آزیترامایسین داد خیلی نگرانم چیکار کنم زودتر خوب شه تو نت نوشته بود واس بچه زیر سه ماه امکان عفونت هست خیلی‌میترسم تجربه ای دارین؟؟؟😭😭😰😰😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تو فقط  دارو هاشو سر وقت بده 

مواظب باش تب نکنه

اون تایمی ک‌نریضه اصن حمام نبرش

شبا پنجره باز نباشه ک نسیم خنک بهش برسه زیاد م لباس تنش نکن ک عرق کنه گرم و سرد شه

کلا ی کم صبوری کن تا دوره ش بگزره

منم تجربه سرماخوردگی تو این سن رو داشتم. آزیترومایسین هم دادم. به مدت ۵ شب. بخور سرد و قطره سدیم کلراید رو مرتب استفاده کن. با پوار بینیش رو تخلیه کن. حواست به دمای بدنش هم باشه که تب نکنه. تقریباً ۱۰ روز طول می کشه تا خوب بشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

منم پسرم ۴ ماهشه بردم دکتر سرماخورده سرفه میکنه سینش خس خس میکنه آب ریزش بینی داره تب هم داره بهش یه سرماخوردگی داد یه آموکسی کلاو با یه استامینوفن و قطره بینی همین .دو روز دیگه هم واکسن داره ولی مجبورم یه هفته صبر کنم 

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤
2714

چرا هنه میگید بخور سرد؟بخور سرد راه تنفسیو تحریک میکنه وباعث حرکت خلط میشه که واسه بچه تو ای. سن که نمیتونه کنترل کنه خطرناکه.بخور گرم خوبه دکتر پسرم گفت اگه بخور سرد خوب بود که زمستون هوا بخور سرده دیگه چرا سرما میخورید؟

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
تو فقط  دارو هاشو سر وقت بده   مواظب باش تب نکنه اون تایمی ک‌نریضه اصن حمام نبرش & ...

حاضرم از همه چی بزنم فقط میخوام خوب شه خیلی میترسم

چرا رفلاکسم داره

حتما ب. دکترش بگو شاید سرمانخورده . اثر رفلاکسه

خواهر فداتشم جدی بگیر سرم اومده بچه ۴۰روزم بخاطر همین خلط سینه۱۱روز بیمارستان بستری شد دکتر نفهمش نفهمید سرمانخورده بعد تو ۹ماهگی بردم یه دکتر دیگه گفت خانون بچت رفلاکس داره گفتم بله گفت شیر برگشته تو ریش خیلی خیلی کم علاعم سرماخوردگی داره ولی سرماخوردگی نیست.

مثلا از اولش با سرفه خلط دارشروع میشه و اصلا  اصلا به هیچ وجه اولش آبریزش بینی نداره چون سرماخوردگی نیس

هیچی دیگه الان ریه هاش ضعیف شدن تقی به توقی سرمامیخوره

هواست باشه توروخدا

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
بدنشو با روغن سیاهدونه چرب کن. جاشو گرم کن اگه تب نداره. نی نی ماهم سه ماه شه سرماخورده. دارو ندی به ...

خداروشکر تب نمی کنه 

2706