2726
تو دوران عقد بهم گفت موهای گردنت چقدر سیاهه. خب یکم تیره هست ولی کرکیه. منم خیلی ناراحت شدم و حتی با ...

😐😑😐 دلم برا شوهرت و خانوادش سوخت.

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

اره کثافت.تو اوج عصبانیتش گفته😭

ب گ و ه خوردن انداختمش  😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما شوهر من میگ میدونی تو خیلی از من سر تری من خوشم نمیاد اینجوری میگ از رو اعتماد ب نفس کمشه شوهرم خیییلی احساسیه من نمیدونم چکارش کنم اعتماد ب نفس بگیره اینقدجملات مثبت بش میگم اما باز کمه اعتماد ب نفسش من قدم حدودا 170 شوهرم حدودا 175 خیلی رو این حساسه داریم عکس میگیریم پاهاشو بلند میکنه ک قدش بلندتر شه 

خوش به حالت، البته قبلش هم خوب بوده😁😁

بیا همش مال تووو.من از شانسم تپل بودم بعد ازدو با...سن و ران و سینه هام پر شدن.اصا دوس ندارم این تیپو

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
2728
اره دیگه همونجور که خانوما دوس دارن اونام خانون خوش تیپ و خوش اندام دوس دارن.حالا نه خیلی بلند ،معقو ...

نمیدونم والا شایدم حق با شماست...حالا رنج معقول چه رنجیه؟😅

نمیدونم والا شایدم حق با شماست...حالا رنج معقول چه رنجیه؟😅

دیگه فک کنم بالای ۱۶۶ باشه تا ۱۷۵ لابد.

اخه یه خانومه از این واسطه ازدواج ها،اومده بود تو برنامه وقتشه، بعد کامران تفتی ازش پرسید دخترا و پسرا معیاراشون چیه برا طرف مقابل؛ خانومه هم گف فقط میگن قد،فقط قد بلند میخان...بعد تفتی گفت،دختر خانوما معیارشون قدِ بلنده؟ گف نه بابا پسرا، میگن فقط دختر قدش بلند باشه...خیلیم تاکید کرد خانومه😁

اخه من همش دارم توسرش ميخونم ك پول بده عمل كنم😅و حالاراضي شده ديگه 😂😂

خب پیشاپیش تبــــــــــریک بگرد یه دکتر خوب پیدا کن انشاالله که خیره

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
بیا همش مال تووو.من از شانسم تپل بودم بعد ازدو با...سن و ران و سینه هام پر شدن.اصا دوس ندارم این تیپ ...

مرسی،کاش میشد😄😄 من قبر از ازدواج لاغر بودم، بعدشم که چهار پنج کیلو چاق شدم، همش رفت تو باس ن و دور کمرم😁 اصل کاری زیاد تغییر نکرد 😁

دیگه فک کنم بالای ۱۶۶ باشه تا ۱۷۵ لابد. اخه یه خانومه از این واسطه ازدواج ها،اومده بود تو برنامه وق ...

وای جدی؟😂😂عجبا اولین دفعه اس چنین چیزی میشنون فک کن جای اینکه دختر بگه قد پسر میگه 😂😂

اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

سعی کن اگه چاقی لاغر کنی قدت بلندتر نشون میده...تو هم ایراداشو بگو  و از خودت تعریف کن...

وای جدی؟😂😂عجبا اولین دفعه اس چنین چیزی میشنون فک کن جای اینکه دختر بگه قد پسر میگه 😂😂

خدایی دختر قدبلند قشنگ تره خو.مدیونی فک کنی قد خودم بلنده😆

راستش بنظرم کارت اصلا درست نبوده اون بیچاره ها چه گناهی کردن...تو دنیای امروز واقعا ۱۰۰%تربیت دست خو ...

خانواده شوهر من خیلی تو تربیت بچه هاشون سهل انگاری کردن. خیلیا. جوری که حتی خود شوهرم میگه من چیزیرو تو خانوادم یاد نگرفتم، از وقتی ازدواج کردم و تورو دیدم تازه فهمیدم ادب به چی میگن و یه ادم با ادب چجوری باید باشه. 

بعدم میدونم کارم درست نبود ولی اینجوری هم به خانوادش فهموندم اگر بچتون رو درست تربیت کرده بودین هیچوقت این حرف رو بهم نمیزد و هم یه جورایی خودم رو خالی کردم.

مثلا بعضی وقتا بهم میگه نا مرتبی. یا بینیمو عمل کردم میگه خداکنه بینی بچم ب تو نره. ولی ناراحت نمیشم باهم میخندیم 😂چون من هزاربرابر بیشتر ایراد میگیرم

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
😐😑😐 دلم برا شوهرت و خانوادش سوخت.

دلت برا اونا نسوزه عزیز. کاری به شوهرم ندارم ولی خانوادش بی ادب تر از خودشون خودشونن. من این حرف رو زمانی زدم که خیلی راحت اومدن تو در و همسایه وایسادن به من، به ناموس پسرشون، هرچی فحش ناموسی که لایق خودشون بود رو دادن و رفتن. اگر اونا خودشون رو اینجوری نشون نمیدادن شاید منم هیچوقت دهن باز نمیکردم 

دلت برا اونا نسوزه عزیز. کاری به شوهرم ندارم ولی خانوادش بی ادب تر از خودشون خودشونن. من این حرف رو ...

آها خب زودتر بگو ...فک کردم مظلومن😆

2706