2703
2553

تو دوران عقد بهم گفت موهای گردنت چقدر سیاهه. خب یکم تیره هست ولی کرکیه. منم خیلی ناراحت شدم و حتی باهاش قهر هم کردم ولی خیلی تو دلم مونده بود. چون مادر و خواهراش علاوه بر اینکه موهای زاید سیاه دارن خیلی هم پر مو هستن. بعدها به روی شوهرم اوردم که این حرفو بهم زدی خیلی ناراحت شدم، مگه مامان و خواهرای خودت رو ندیدی که چقد مو دارن و اصلا انقدر ضخیمه موهاشون که تبدیل شده به ریش و سیبیل؟ شوهرم گفت بچگی کردم این حرف رو زدم. اون موقع نادون بودم.بعدم موهای تو کرکیه ولی مال مامان و خواهرم ضخیمه. ولی بازم از دلم بیرون نرفت. تا یه بار به مادرشوهر و خواهرشوهرم گفتم. گفتم تو دوران عقد شوهرم همچین حرفی رو زده من خیلی ناراحت شدم ولی بعد که شمارو دیده اومده بهم گفته وای چقد مامان و خواهرام موهای زاید و زخیمی دارن خیلی بدجورن، الهی شکر که تو مثل اونا نیستی. اونارو که میبینم حالم به هم میخوره. 

میدونم نباید تلافی حرف شوهرم رو سر خانوادش در میاوردم، ولی اگر مادرش درست تربیتش کرده بود هیچوقت همچین حرفی رو بهم نمیزد برا همین اینجوری بهشون گفتم. یکم دلم خنک شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره هرچی میخورم میره توصورتم😭صورتم گرد  بدنم لاغر😑😑دعا کن چاق شم دوباره

خوبه که😄 من به خاطر اینکه گونه دارم و اول از صورت لاغر میشم وزنمو نمیارم پایین. ۱۷۱ با ۶۶ وزنمه. البته من زایمان هم داشتم. میگن بعد بچه استخوان میترکونی من باورم نمیشد. اما الان از شش ساله پیش سه چهار کیلو بیشترم اما یه سایز تغییر کردم.

مردا کلا چیزی جز عیب رو نمیبینن ....دیگه سر شدم😁😁😁

حال خوبتان را نه از کسی طلب کنید ونه برایش به این وآنور بزنید ونه حتی منتظر معجزه باشید.قدری تلاش برای داشتنش کافی است.این شمایید که میتوانید روحتان را مملو از آرامش کنید  
2720

بهم میگه چاقی خیلیم پرمویی

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

فک کنم ازم میترسه لاغربودم داغونا میگفتم بده ازترسش نمیگف اره میگف نمیخواد چاقشی عالی هستی چاق شدم بازمیگ عالی بینیمم بوقه میگم عمل کنم میگ اصلاحرفشونزن حالاعمل کنم میگ چ خوب شدیا😐😐😐😐😐😐😁😁😁😁😁😁😁

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
2714
نصفشو بده به من، همسرم همیشه میگه چرا اینا بزرگ نمیشن😄😄

خخخ من عقدم 70بود...تا ازدواج کردم ماه دوم سینه هام پف کرد طوری ک پوستش کش اومد😂😂رگه های روش هنوز هس .ولی زیادی گنده شد80

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
واقعا بلند قد دوس دارن؟من خودم قدم کاملا معمولیه البته فک کنم 😅ولی خب به نظرم دختر ریز و ظریف خیلی ...

اره دیگه همونجور که خانوما دوس دارن اونام خانون خوش تیپ و خوش اندام دوس دارن.حالا نه خیلی بلند ،معقول دیگه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
دست مصنوعی😂😂شوهرت خیلی بانمکه

خیلی😂😂😂

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
تو دوران عقد بهم گفت موهای گردنت چقدر سیاهه. خب یکم تیره هست ولی کرکیه. منم خیلی ناراحت شدم و حتی با ...

راستش بنظرم کارت اصلا درست نبوده اون بیچاره ها چه گناهی کردن...تو دنیای امروز واقعا ۱۰۰%تربیت دست خونواده نیس بخصوص پسر 

عجب حالی گرفتی ازشون

نمیدونم چرا هرچی شوهرم عذرخواهی میکرد از دلم بیرون نمیرفت. خیلی بهم فشار اورده بود این حرفش. مخصوصا که مادر و خواهرش اینجوری بودن و اونارو ندیده بود و فقط از من عیب گرفت. حس کردم تا سر مادر و خواهرش تلافیش رو در نیارم هیچوقت خالی نمیشم. چون اگر شوهرم عیب منو گرفته بود بخاطر تربیت غلط اونا بوده. 

2706