2733
2734

همیشه ام میگه تعجب میکنم خدا به هرکی یچیزی داده یچیزی نداده مثلا طرف هیکلش خوبه قیافش بده یابرعکس ولی به توهمه زیباییارو داده😁😁😁حالا من قدم ۱۶۸ وزنم ۴۵😐😐😐😐😐😐😐😐ولی قیافم خوبه هیکلمم بدلاغرنیسم ینی عروسکی

ولی ارزوومه چاق شم😔همیشه ام بهش میگم کاش چاق شم میگه همینجورخوبی

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
بچه ها بیاین قول بدیم هرگـــــــــــــــــــــــــــــــــز  کسی رو مسخره نکنیم (چاقی، لاغری، ز ...

من 29 سالمه تا به امروز هیچ کسی رو بخاطر چهره و هیکلش مسخره نکردم ..

ولی خیلی ها رو برای شعور نداشته مسخره کردم ..

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالامن هي خودم ميگم دماغم گندس ميگه نه كجاش اصن راستودروغش باخداس نميدونم باوركنم يانه🤣🤣🤣

کاش اینو نگی چون اغلب آقایون مثل ما خانمها ایرادهارو نمیبینن و بعد از گفتن شما متوجه میشن

من اوایل ازدواج شوهرم میگفت زیباتر از تو نیست خنده ات حالت چشمات و..... بعد من هی میرفتم جلوی آینه میگفتم بینیم واقعا گنده اس اونم جلوی اوشون  

به مرور که این موضوع براش جا افتاد اونم همراهیم میکرد قبلش تلاش میکرد که بگه اصلا اینطور نیست بعد که دید من بیخیال نمیشم یااا واقعا بزرگی بینیمو دید اونم هم صدا شد و این برام خیلی دردآور بود... کاش خودمو قبول داشتم و هرگز بهش رو نمیدادم که پررو بشه

جالبه بینی خودش اینقدر کجه که شبا نمیتونه بخوابه ازش پرسیدم نمیخوای عمل کنی؟ گفت نه من خیلی هم دوسش دارم  

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
من 29 سالمه تا به امروز هیچ کسی رو بخاطر چهره و هیکلش مسخره نکردم .. ولی خیلی ها رو برای شعور نداشت ...

آآآآآآآآآآآآآآآفرین به شخصیتت 

ولی من مسخره کردم و پشیمونم خیلی بیشعور بودم و نمیدونم چرا اینطوری بودم متاسفم ولی الان خیلی وقته که بزرگ شدم و بالغ شدم

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
2728
آآآآآآآآآآآآآآآفرین به شخصیتت  ولی من مسخره کردم و پشیمونم خیلی بیشعور بودم و نمیدونم چرا اینط ...

مرسی عزیزم .

دور از جون ادم تو سن کم متوجه رفتارش نیست ..

ایشالله از این به بعد دیگه نکن .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤

یه بار بهم گفت خیلی چاقی من دوست داشتم زنم لاغر باشه . من هم بهش گفتم من هم دلم یه شوهر خوش اخلاق میخواست که خدا تو رو انداخت تو کاسه من . هر وقت اخلاقت خوب شد بیا با هم در مورد چاقی من حرف بزنیم. 

هیچ نیرویی، قوی تر از میل به آزادی نیست.
2738

فقط چندبار گفته 60 کیلو بشو 😂😂😂😂

منم دایورت کردم😆😆😆😆

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
اخه من رزمی کارم بینیم تو رزمی شکسته بود از طرفیم خودم تصمیمشو داشتم ولی زمانی که ورزش رزم ...

آره خب منم بودم ناراحت میشدم بالاخره اگه منو دوس داره باید با عیبام دوست داشته باشه...دلیلتم کاملا منطقیه من تسلیم😅🙃

آخه همیشه ازم تعریف میکنه حتی بارها گفتم دوست دارم عمل زیبایی کنم میگه همینجوری برام خوشگلی خیلی با ...

بنظرم این فقط یه ضرب المثله.مثلا دیدی یکی یه چیز بد می‌خره، بهش میگیم قیافه تو دیدن بهت انداختن. اونم همینه، فکر نمیکنم منظورشون ایراد گرفتن باشه. 

وزنتون خیییلییی پایینه. اگه میخوای چاق شی هر روز بستنی بخور، بجای منم بخور🙂

اره هرچی میخورم میره توصورتم😭صورتم گرد  بدنم لاغر😑😑دعا کن چاق شم دوباره

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
قابل توجه خانومایی که میگن مردای قدبلند و هیکلی ،زن ریز و بغلی دوست دارن😉😁 دیدین؟ همشون قدبلند دوس ...

واقعا بلند قد دوس دارن؟من خودم قدم کاملا معمولیه البته فک کنم 😅ولی خب به نظرم دختر ریز و ظریف خیلی نازن البته این دید منه نمیدونم آقایون چه دیدی دارن😅

2706