2726

ب من میگه پیشونیت بد فرمه 😑

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
میفهممت یعنی یه ذره میایی خوشی کنی یه وعده رو چشم پوشی کنی همون یه وعده دوکیلو میاد رو وزنت😂😂😂

اره دقيقااااا كلا خانوادگي اينجوريم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای استارتر چی بگم از دل خونم... نامزدم ازم ایرادهای خیلی بدی گرفت...یه مثال الکی و مشابه میزنم ...فرض می کنیم شوهرت ادمیه که به شوخی هر حرفی می زنه و  تو یه کوچولو تپلی و شوهرت هی  بهت بگه یکم رژیم بگیری بدنیستا...بعد یه روز عصبانی بشه و بگه این چه وعضشه هیکلتو نگاه اه اه هی می گم رژیم بگیر من اینجوری دوس ندارمااا..بعدش باحرص بهت بگه کاش قبل ازدواج میدونستم...ولی چیکار کنم که قسمتم بودی....بد تو قلبت تیکه پاره بشه ولی چون می دونی کلا بی ادبه  و شوخه می گذری..اره من گذشت کردم ..ولی خیلی پشیمون شدم..چون بعدا اون طلب کار شد...خونواده اون بودن که طلب کار بودن و گفتن دروغ می گی اگه راست بود قبلا می گفتی . یه چیزی از من به شما نصیحت اگه کوچک ترین بی حرمتی دیدین سفت و سخت پاش وایسین اجازه ندین کسی پررو بشه شما ارزشتون خیلی بیش تر از این هاس...اعتماد بنفس داشته باشین و با مشت بکوبین تو دهنشون

2728

شوهرمن خیلی چشمش شوره انقددوسش داشتم میخواست بره شهردیگه کارکنه ازغصه مریض شدم چشمم زدالآن میگم کاش دیربه دیر بیادفقطم زندگی خودمونوچش میزنه منم اینوهی میکوبم سرش 😁😁😁

او می بیند....🙂🙂🙂

بله شده وقتی چاق بشم میگه بشکه وقتی لاغر باشه میگه لاغر مردنی

سن دخترای فامیلشون اگه25هم باشه میگه19منو میگه بهت میخوره بیشتر داشته باشی در صورتیکه همه میگن بهت نمیاد22سالت باشه

من خداروشکر عیبی ندارم ولی من چندبار عیب اونو گفتم خیلی هم ناراحت شده دیگه توبه کردم هیچ وقت دلشو نش ...

عزیزم هر کسی میگه شوهرم ایرادمو میگیرا دلیل بر این نیس ک حتما ایراد داره، اکثر مردا ایراد میسازن....

همسر من بر عکس هست الکی هم که شده تعریف میکنه گاهی متوجه میشم انقد که اون تعریف میکنه من خوب نیستم نه اینکه زشت باشم اما بعد از زایمانم خودمو قبول ندارم چون چاق شدم و بخاطر شب بیداریها زیر چشام گود افتاده اما همسرم بخاطر اینکه من توی روابط جنسی براش کم نزارم انقد تعریف میکنه که خودم باورم میشه یه چیز دیگه هم که هست اینه که مدام در حال مطالعه هست از تمام رشته ها مطالعه داره(بیشتر بخاطر کارش هست که زیاد مطالعه میکنه ) در مورد چگونگی برخورد با زنها هم کتاب زیاد خونده 

شوهر من شکم داره کلی همه دوستام چندین بار گفتن خیلی از شوهرت سرتری انقدر گفتن که دعواشون کردم گفتم چرا دلسردم میکنید؟؟ ولی شوهرم انقد پروا بمن که جلسه اول بود رفتم باشگاه همه ازم میپرسیدن چند سال کار کردی، میگفت یکم اسکات بزن باسنت برجسته شه...گفتم من ک کمرم باریکه با مترم اندازه بگیریم متوجه میشیم که باسن.م بزرگ تر از دور کمرمه ولی فک کنم شما عریض ترین قسمت بدنت شکمته ی فکری به حالش بکن لطفا..در ضمن موهاتم ریخته و بینیتم بزرگه...انقدر پروا هر کی میبینه میگه ازش بهتری مادر شوهرم خودش میگفت تو از اون چیزی که تو ذهن ما بود خشگل تری....با این وجود اجازه میدادم و رو میدادم اعتماد ب نفسمو له میکرد...خیلی مردا پروان بخدا زشت ترین مرد دنیام رو بدی ازت توقع جنفیر بودن دارن

2706