2726
رقص هم تاثیر داره تو لاغری واقعا👍👍یکسالونیم قبل خیلی تپل شدم😂😂کلا تو خونه توپلی صدامیزد شوهرم..ب ...

اي حونم عزيزم به سلامتي

پس منم ميرقصم از اين به بعد خخخخخ

من به شدت عاشق لاغري شدم دلم ميخواد چوب خشك باشم ولي ژنتيكم جوريه كه نميشه 

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اي حونم عزيزم به سلامتي پس منم ميرقصم از اين به بعد خخخخخ من به شدت عاشق لاغري شدم دلم ميخواد چوب ...

میفهممت یعنی یه ذره میایی خوشی کنی یه وعده رو چشم پوشی کنی همون یه وعده دوکیلو میاد رو وزنت😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2728

من خداروشکر عیبی ندارم ولی من چندبار عیب اونو گفتم خیلی هم ناراحت شده دیگه توبه کردم هیچ وقت دلشو نشکنم

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
اره دماغمو مسخره میکنه 

این دفعه مسخره کرد بگو دماغم تو چشت😑زیادیم حرف بزنی میکنمش تو حلقت😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

خواهر من بعد از دوتا زایمانش یکم پرانتزی راه میره ...خواهرم خیلی نازو سفید و قد بلنده اما شوهرش مدام بهش میگه کج راه میری یا مسخره اش میکنه الان شوهرش خودش پا درد گرفته و هر دکتری میره پادردش خوب نمیشه دیگه کم کم داره به حدی میرسه که کج راه میره ....هر چی از دیگری ایراد بگیری یه روزی به سرت میاد نگران نباش دوست من ...حالا خواهرم میگه اصلا ناراحت نیستم که شوهرم پا درد داره چون دیگه نمیتونه به من ایراد بگیره

دوستم دو روز پيش بهم گفت شايد سر قضيه ي دعواي كلاس تو مقصري و بد رفتار كردص

دو روزه خون تو دلش به پا كردم

تازه اينكه فقط ي دوست معموليه

ديگه اگه شوهرم بخواد حرف ديگه اي زنه خيلي بهم برميخوره (شوهر ندارما)احتمالا ديگه دلم باهاش صاف نشه اگه عيبي بزاره روم

من مجردم ولی دوس‌پسر داشتم قبلا یهو گف بینیت یکم کجه و قوز داره زیبایی صورتتو گرفته خیلی اون لحظه وا ...

ولی خب از یه دیدم میشه بهش نگاه کرد که زیبایی الانتو مدیون اونی😅

2706