2737
2734

من تو صورتم تنها جایی که بی عیبه بینی و درشتی چشمامه ، البته خودم از چشمام راضی نیستم ضعیفه درسته پیش اون عینک نمیزنم لنز میندازم ولی ماههای اول عقدمون موقع دنده عقب بهم گف دماغتو بده کنار منم جوش اوردم گفتم هر عیبی داشته باشمم دماغ ایرادی ندارم 😅

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری کم کردی؟

رژيم و ورزش

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2728
آفررررین خوشم اومدازت شوهرمنم سط دعوا یه کاره برگشت بهم گفت انقدگوشت ومرغ خریدم خوردی هارشدی توپنج ر ...

خخخخ ببين منم دقيقا اينجوريم

كافيه چيزي بگه همون چيزو ميكنم ارزوش

باورت نميشه يكسره در حال خريده كه من يه چيز بخورم

ارزو به دل مونده مثل قبل تا بگه فلان چيزو بخرم بگم بخر

فقط داره سر غذا خوردنم حرص ميزنه كه من بخورم

حالا قبلا همش بهم ميگفت لاغر كن پرهوري نكن 

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

شما خودتون از همسرتون ایراد نمیگیرید؟

نشده بهش بگید شکمت گنده شده

یا جاو موهات داره میریزه؟

میگن مردا خیای بدشون میاد بگی داره موهات کم میشه

شاید اونام حس مارو دارن

ادم دوسداره عیب طرفو بگه که بهتر شه

همیشه خوب بمونه

حالا اگه خوب باشی وایراد بگیره ی چیزه دیگس!!!!!

2738
رژيم و ورزش

رقص هم تاثیر داره تو لاغری واقعا👍👍یکسالونیم قبل خیلی تپل شدم😂😂کلا تو خونه توپلی صدامیزد شوهرم..با رقص،پیاده روی ورزشای هوازی ۳ماهه ۲۰کیلو کم کردم ۶ماه گفتم ثابت نگه میدارم دوباره ۵کیلو دیگشو کم میکنم۴ماه بود وزنمو نگه داشتم که باردارشدم الان باز۸کیلو اضافه کردم😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

من میگه باس نت پهنه و با سن باید گرد باشع،چقد پرمویی،میخوام بمیرم وقتی ب روم میاره ،درصورتی که همیشهه تمیز و اراسته ام

بجز اضاف وزن هیچ عیب ظاهری ای ندارم ولی  خودشم خوشش میاد 

اما   از اخلاقم بگم ک ناراحت نشدم اما کمش هم نکردم 

همیشه بهم میگه خیلی لجبازی😐بزار کنار وگرنه ب مشکل بر میخوریم منم میگم نمیزارم کنار ببینم مشکل کجاس 

اونم میگه علاوه بر لجبازی زبون درارم هستی😆روز خواستگاری ام بهم گف خیلی زبون درازی😶

خیلی حساسه پس مواظب باش خرش از پل گذشت بهت گیرنده  

دقیقا..مثل شوهر من قبل عقد ی زمزمه های کوچیکی بود و میکفت واسه من مهم نیس ولی جلوی پدر مادرم رعایت کن الان خونمو تو شیشه کرده ب نظرم همه ی اینا ز خطر میتونه باشه

2706