2703
2553
 تو خونه تردمیل و دوچرخه ثابت دارم .از عید تنبل شدم دست بهشون نزدم.قبلا هرروز ورزش میکردم .از ف ...

خوشبحااالت کاش منم  داشتم‌ قدر بدون. باحلقه و وزنه خودمو ورزش میدم خخخ

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار بهم گفت به دستت النگو نمیاد،منم النگوها رو در آوردم دادم بهش،دیگه هر چقدر هم التماس کرد ننداخ ...

خخخ خوشم اومد از کار ت

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من گودی کمر دارم تو عقد یبار بهم گفت تو چقدر کجو کوله ای خیلی ناراحت شدم چیزی نگفتم ولی یبار دیگه گ ...

گودی کمر قوس فوق العاده زیبایی به با س ن میده دیوونه.یه ویژگی زیباییه

2456

الان ک نظراتو خوندم دیدم همه مردا از زناشون عیب گرفتن ک شوهرمنم از غافله عقب نمونده به من گفت بعدزایمان وااافتی سینه هات پااات همه شل شده منم گفتم تقصیر توئه اگه ن من تو مجردیم چه هیکلی داشتم من همیشه از خودم تعریف میکنم کمر باریکی دارم ولی یکم پهلو دارم چون استخونیه

یه بار دیدم داره شوهرشو درمیاره هرچی از دهنم دراومد بهش گفتم گفتم فک کردی چی هستی دراز با اون چشمای ریزت بااون پوست سیات اه اه صداتم انقد ضعیفه انگار از ته چاه درمیاد اینارو من به روت نمیارم خورد نشی اگه نه ک سروپا عیببی😅😅😅😅از اون روز دیگه حرات نداره عیب بزاره😊😊😊

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️

نامزدم بهم گفت وای چقد لاغر شدی زیر چشمات سیاه شده چکار کردی با خودت بعد چند وقت منو دید , ناراحت شدم ولی واقعا لاغر شده بودم و ب خودم نمیرسیدم ، الان بهش گفتم پول بده برم باشگاه فیت بشم گفت چشم 😀 خودش چاقه از آدمای چاق بدش میاد منم ژنم باربیه 😁😁😁

کار خوبه خدا درست کنه...💜
2714

از الان داره بهم میگه بعده زایمان شکمت نابود میشه😣😣یعنی تمام سعیمو میکنم به اندام قبلم برگردم میدونه وقتی اینطوری میگه من بیشتر تلاش میکنم😂😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
قبول دارم خوش اندام بودن خوبه دائم رژیم و ورزش میکنم و رو هیکلم حساس اما مردها هم خیلی پر رو هستن ...

😂😂😂😂خب دیگه کبوتر با کبوتر باز با باز

بنظرم ادم باید بخاطر دل خودش زیبایی خودش تلاش کنه

I am a queen because I have a cute mad king

شوهر من همیشه انگشتا پامو مسخره میکنه منم میخندم میگم باز خوبه مثه تو دهنم گشاد نیست😂😂😂اونم دهنشو غنچه میکنه میگه واقعا گشاده😂

🎀  𝑀𝓎 𝒸𝒽𝒾𝓁𝒹𝓇𝑒𝓃 𝒶𝓇𝑒 𝓂𝓎 𝓁𝒾𝒻𝑒  🎀  

آره زیاد گفته من چشمام رنگیه همه از خداشونه اونوقت اینو خانوادش میگن چش زاغ بعدمیگه چشم زاغا آدمای خوبی نیستن همیشه توعصبانیت میگه چش زاغی چشات بده اونقدردلم شکست میگم همه حسرت دارن چشماشون رنگی باشه اینوخانوادش قدرنمیدونن قشنگ میفهمم به شوهرم میگن چشمای زنت خوب نیست شوره چشاش بده اینم تحت تاثیرقرار میگیره اونقددلم پره

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
2706