2737
2734
وای من دوس دارم طرف مقابل بهم بگه چون خیلی وقتا حس میکنم بو میده ولی طرف مقابل هیچ واکنشی نشون نمیده ...

اره درسته. ولی واسه من گفت وقتی ترم یک بودی اینجوری بودی. ترم یک دقیقا اوللللل آشنایی بود که خیر سرم سعی میکردم باکلاس به نظر برسم. عیننقل و نبات، آدامس میخوردمکه دهنم خوشبو شه مثلا باکلاس باشم :((

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای شوهرمنم عکسای اسپرت عروسیمونو که میبینه میگه نچ نچ مث کیم کارداشیان بوده هییکلت الان چی شدی😶درح ...

کارداشیان چه گهیه حالا مگه اه

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
اه یاد این مساله میوفتم دلم میخواد هیچوقت ازدواج نکنم

نه عزیزم مردخوب هم زیاده فقط دعاکن مردخوب نصیبت بشه من پسری رومیشناختم حتی یه باربه یه نامحرم نگا نمیکرد سربه زیر بوداااا هروقت چشم چرونی وبی نمازی شوهرمومیبینم یاداون میفتم میگم خوش بحال زنش.. ماچش بازاروکور کردیم باشوهر کردنمون😐😐😐

او می بیند....🙂🙂🙂
2728
کارداشیان چه گهیه حالا مگه اه

همین آخه😒ولی خوشش میاد هی مثال میزنش بدجنس😑خدایی من خیلی دوس دارم شوهرمو خیلی بااینکه قیافش معمولیه ازش تعریف میکنم الان اون خدای اعتماد بنفسه من داااغووون

وای شوهرمنم عکسای اسپرت عروسیمونو که میبینه میگه نچ نچ مث کیم کارداشیان بوده هییکلت الان چی شدی😶درح ...

واقعا چرا همه مردا اینطورن من یه سری بهش گفتم خونه بابام بودم مثل گل منو تحویلت دادن ببین چکار کردی که اینقد پژمرده شدم خوبه خودت اعتراف کردی که خیلی خوب بودم فرداش برام پول اورد گفت برو بازار خرید کن برو آرایشگاه به دوستاتم زنگ بزن برید بیرون خوش بگذرون😅😅😅

شوهر من تا الان چیزی نگفته با اینکه شکمم ترک‌داره با اینکه قبلا چاق بودم ولی ازم ایرادی نمیگیره 

میدونم میبینه و میدونه ولی اصلا چیزی نمیگه

ولی یه چیزی اگه خوشگلم کنم بازم چیزی نمیگه کلا حس میکنم این چیزا براش مهم نیست 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

واااای وقتی شما خانوما درباره ی وزن بالا اینجوری حرف میزنید وای ب حال مردااااا(نامردا)...

چاق ها هم آدم هستن حق زندگی کردن دارن من منم ب کسی چ چاقم لاغرم کوتاهم‌بلندم مگه مانتو هستم مگه کیفم کفشم؟

میشه برای حاجت روایی وعاقبت بخیریم1 دونه صلوات هدیه کنی ب روح بزرگوار رسول الله 🙏💞
تاحالا عیب نگفته خداروشکر خدا زیبایی و هیکل خوب داده بهم جراعت داره ایراد بگیره😒😒

من سر اندامم ادعا دارم خیلی مردپسنده ولی بیا ببین چیا بهم میگه فقط دوس دارم بتونم یه بار مانتوشلواربیرون برم ببینه چش چرونی چقدبده..

او می بیند....🙂🙂🙂

یه بار بهم گفت به دستت النگو نمیاد،منم النگوها رو در آوردم دادم بهش،دیگه هر چقدر هم التماس کرد ننداختم😏

آخرش هم مجبورش کردم بفروشه بزاره روی پول که خونه بخریم

بعد از اون هم خواست دوباره برام بخره که گفتم النگو خریدی نخریدی ها،یعنی پرتش میکنم تو کوچه

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁
شوهر من تا الان چیزی نگفته با اینکه شکمم ترک‌داره با اینکه قبلا چاق بودم ولی ازم ایرادی نمیگیره  ...

من آرایش میکنم خوشگل میکنم میرم جلوش میگه تو بدون آرایش خوشگلتری😑انقد حرصم درمیاد بااینکه من واقعا باارایش بهتر میشه قیافم

من آرایش میکنم خوشگل میکنم میرم جلوش میگه تو بدون آرایش خوشگلتری😑انقد حرصم درمیاد بااینکه من واقعا ...

بعضی از مردا واقعا از آرایش بدشون میاد برادرم با اینکه زنش با آرایش خوشکلتره اینطور قیافه معمولی داره ولی باز بهش میگه آرایش نکن احساس خفگی میکنم 🤣🤣🤣🤣 بیچاره زن داداشم میگه تو دلم مونده آرایش کنم ازم تعریف کنه 

من آرایش میکنم خوشگل میکنم میرم جلوش میگه تو بدون آرایش خوشگلتری😑انقد حرصم درمیاد بااینکه من واقعا ...

شوهر منم این مدلیه😳 لاک میزنم میگه خوب نیس درصورتی که ناخنام بلنده لاک بهش میاد یا همین دوروز پیش گفتم دو هفته است دارم اسکات میزنم واسه فرم دهی باس ن خیلی خوبه عوضی گفت لازم نکرده همینجوری خوبی دیگه از فردا نزن

اصلا از هرچیزی منو میخواد منع کنه

⁦(✷‿✷)⁩

منم سر این گیر دادم بهش که چرا آرایش میکنم چیزی نمیگی

میگه چی اونا همین جوری دوستت دارم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706