2410
2553
هرگز نگفته خداروشکر چون اندامم خوبه وچهره مم خوبه فقط سی نه هام کوچیکه که همیشه میگه نه عالیه وسبزه ...

چقد عالی.عشقتون پایدار 😍😍

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه به من میگه خوبی یه وقتایی نمیدونم شوخیه جدیه چون خانوادگی تو شوخیاشون حرفاشونو میزنن حداقل خواهر و مادرش اینجوری هستن...با هم حرف میزنیم مثلا میگم میخوام فلان کارو کنم میگه خودتو تو آینه دیدی به قیافه ات نمیخوره و بعدم میخنده به نظر خودش خیلی جالبه نمیدونم شایدم حرف دلشه

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
نه قبلا چرا اماالان خودمو قوی ومستقل کردم برام مهم نیست فکرمیکنم رادیو داره چرت وپرت میگه

خودش چطوره ؟؟

2720
همیشه به من میگه خوبی یه وقتایی نمیدونم شوخیه جدیه چون خانوادگی تو شوخیاشون حرفاشونو میزنن حداقل خوا ...

بنظرمن تو شوخی میگن حرف جدیشونو

به نظر من مرد اگه عادت کنه گیر بده به اندام و ظاهر زن زندگی واسه زن پر استرس میشه.دائم باید بگه نکنه فلان جامو بگه اینجور شده.

بالاخره بعدها تو استارتر ب سلامتی برنامه بارداری داری زایمان داری بچه داری داری ممکنه نتونی ب خودت برسی عادتش بده از همین الان که هر جور هستی بخوادت و بیشتر متمرکزش کن رو شخصیتت.و همیشه خانمانه و محکم رفتار کن.

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
فدات بشم گلم لطف کردی . تردمیل و دوچرخه ثابتو خودم خریدم یعنی منظورم اینه که برام همیشه مهم بوده اند ...

اول آزمایش بده حتما ویتامین بکمپلکس بخور یا آمپول نوروبیون بزن و اگه آهنت کمه باید قرص بخوره چند دوره بعد اوکی میشی اول یه چکاب برو

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2714
بنظرمن تو شوخی میگن حرف جدیشونو

آخه همیشه ازم تعریف میکنه حتی بارها گفتم دوست دارم عمل زیبایی کنم میگه همینجوری برام خوشگلی خیلی با جدیت میگه اگه عمل کنی دیگه برام جذاب نیستی... نمیدونم والا گیج شدم!!!!

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
خب اشتباه کرده.باهاش صحبت کن بگو فلانی از الان تا اخر عمرمون ممکنه بدن من ۱۰۰۰ تا تغییر بکنه یه بار ...

میخام یکم که  لاغر کنم اونموقع بشینم جلو روش بگم یادته فلان روز فلان حرفو زدی؟؟بعدم همین حرفای شمارو بهش بگم.چن روزم محلش ندم 😣😣😣دارم حرص میخورم

چه ایرادی داری مگه عزیزم. اگه دوست داشتی بگو.

ازلحاط ظاهری وقیافه واندام همه چیم خوبه وحتی باجرعت می تونم بگم عالی ام..

اما🙄ازداخل بدن هیچ به هیچ نمونه ش  ریزش موی ارثی مردانه دارم  وکلاازتوداغونم😐وکلی مریصی های زنتیکی عجیب غریب!!!

زندگی زیباست گرچه....
نه عشقم خيلي اقاست البته منم كه خوشگل عيبي ندارم🤪

ااااااااییییییی خدااااااااا بابا اعتمااااد به نففففسسسسستو عششششقه

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
میخام یکم که  لاغر کنم اونموقع بشینم جلو روش بگم یادته فلان روز فلان حرفو زدی؟؟بعدم همین حرفای ...

اعتماد ب نفست پایینه 

میخوای لاغر بشی هم واسه سلامت خودت بشو نه حرف دیگران.واسه خودت زندگی کن باور کن تو این دنیا هیچکس غیر خودت نمیتونه خوشبختت کنه‌.به خودت حسای خوب بده و روی چیزای خوبت متمرکز شو.

وقتی خودت عاشق خودت باشی دیگران به خودشون اجازه نمیدن راجع بهت نظر بدن.

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2706