1232
1226
اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

خواهر من بعد از دوتا زایمانش یکم پرانتزی راه میره ...خواهرم خیلی نازو سفید و قد بلنده اما شوهرش مدام بهش میگه کج راه میری یا مسخره اش میکنه الان شوهرش خودش پا درد گرفته و هر دکتری میره پادردش خوب نمیشه دیگه کم کم داره به حدی میرسه که کج راه میره ....هر چی از دیگری ایراد بگیری یه روزی به سرت میاد نگران نباش دوست من ...حالا خواهرم میگه اصلا ناراحت نیستم که شوهرم پا درد داره چون دیگه نمیتونه به من ایراد بگیره

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

دوستم دو روز پيش بهم گفت شايد سر قضيه ي دعواي كلاس تو مقصري و بد رفتار كردص

دو روزه خون تو دلش به پا كردم

تازه اينكه فقط ي دوست معموليه

ديگه اگه شوهرم بخواد حرف ديگه اي زنه خيلي بهم برميخوره (شوهر ندارما)احتمالا ديگه دلم باهاش صاف نشه اگه عيبي بزاره روم

من مجردم ولی دوس‌پسر داشتم قبلا یهو گف بینیت یکم کجه و قوز داره زیبایی صورتتو گرفته خیلی اون لحظه وا ...

ولی خب از یه دیدم میشه بهش نگاه کرد که زیبایی الانتو مدیون اونی😅

1156

ب من میگه پیشونیت بد فرمه 😑

دوست مهربونم لطفا برای سلامتی پـ👨🏻ـدر و مـ🧕🏻ـادرم و خواهـ👱🏻‍♀️ـرم و بـ👦🏻ـرادرم و همسـ🧔🏻ـرم و نی نـ👶🏻ـیم و شوهرخواهـ👱🏻‍♂️ـرم یه صــلـوات بفرستین ... هرکس لایکم کنه منم براش صلوات میفرستم . الله هم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
میفهممت یعنی یه ذره میایی خوشی کنی یه وعده رو چشم پوشی کنی همون یه وعده دوکیلو میاد رو وزنت😂😂😂

اره دقيقااااا كلا خانوادگي اينجوريم

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

وای استارتر چی بگم از دل خونم... نامزدم ازم ایرادهای خیلی بدی گرفت...یه مثال الکی و مشابه میزنم ...فرض می کنیم شوهرت ادمیه که به شوخی هر حرفی می زنه و  تو یه کوچولو تپلی و شوهرت هی  بهت بگه یکم رژیم بگیری بدنیستا...بعد یه روز عصبانی بشه و بگه این چه وعضشه هیکلتو نگاه اه اه هی می گم رژیم بگیر من اینجوری دوس ندارمااا..بعدش باحرص بهت بگه کاش قبل ازدواج میدونستم...ولی چیکار کنم که قسمتم بودی....بد تو قلبت تیکه پاره بشه ولی چون می دونی کلا بی ادبه  و شوخه می گذری..اره من گذشت کردم ..ولی خیلی پشیمون شدم..چون بعدا اون طلب کار شد...خونواده اون بودن که طلب کار بودن و گفتن دروغ می گی اگه راست بود قبلا می گفتی . یه چیزی از من به شما نصیحت اگه کوچک ترین بی حرمتی دیدین سفت و سخت پاش وایسین اجازه ندین کسی پررو بشه شما ارزشتون خیلی بیش تر از این هاس...اعتماد بنفس داشته باشین و با مشت بکوبین تو دهنشون

1213

شوهرمن خیلی چشمش شوره انقددوسش داشتم میخواست بره شهردیگه کارکنه ازغصه مریض شدم چشمم زدالآن میگم کاش دیربه دیر بیادفقطم زندگی خودمونوچش میزنه منم اینوهی میکوبم سرش 😁😁😁

او می بیند....🙂🙂🙂
شوهر من اصلا رو ظاهرم ایراد نمیگرفت.امروز ازدهنش در رفت خیلی ناراحت شدم.به رو خودم نیاوردم.

بازم تکرار کرد توهم عیبای اونو به روش بیار همه یه عیبی دارن بهتره یکم تو آینه خودشو بینه

تو اقدامم و منتظره پسرمم...مهربونا یه صلوات واسه برآورده شدن آرزوم بفرستین🌷💋

بله شده وقتی چاق بشم میگه بشکه وقتی لاغر باشه میگه لاغر مردنی

سن دخترای فامیلشون اگه25هم باشه میگه19منو میگه بهت میخوره بیشتر داشته باشی در صورتیکه همه میگن بهت نمیاد22سالت باشه

1167
من خداروشکر عیبی ندارم ولی من چندبار عیب اونو گفتم خیلی هم ناراحت شده دیگه توبه کردم هیچ وقت دلشو نش ...

عزیزم هر کسی میگه شوهرم ایرادمو میگیرا دلیل بر این نیس ک حتما ایراد داره، اکثر مردا ایراد میسازن....

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  

همسر من بر عکس هست الکی هم که شده تعریف میکنه گاهی متوجه میشم انقد که اون تعریف میکنه من خوب نیستم نه اینکه زشت باشم اما بعد از زایمانم خودمو قبول ندارم چون چاق شدم و بخاطر شب بیداریها زیر چشام گود افتاده اما همسرم بخاطر اینکه من توی روابط جنسی براش کم نزارم انقد تعریف میکنه که خودم باورم میشه یه چیز دیگه هم که هست اینه که مدام در حال مطالعه هست از تمام رشته ها مطالعه داره(بیشتر بخاطر کارش هست که زیاد مطالعه میکنه ) در مورد چگونگی برخورد با زنها هم کتاب زیاد خونده 

همسر من بر عکس هست الکی هم که شده تعریف میکنه گاهی متوجه میشم انقد که اون تعریف میکنه من خوب نیستم ن ...

سوز به دلمون؟

بیست و نهم اردیبهشت: وزن الانم 63 کیلوئه. دهم خرداد ازم بپرسین به 62 رسیدم یا نه.

شوهر من شکم داره کلی همه دوستام چندین بار گفتن خیلی از شوهرت سرتری انقدر گفتن که دعواشون کردم گفتم چرا دلسردم میکنید؟؟ ولی شوهرم انقد پروا بمن که جلسه اول بود رفتم باشگاه همه ازم میپرسیدن چند سال کار کردی، میگفت یکم اسکات بزن باسنت برجسته شه...گفتم من ک کمرم باریکه با مترم اندازه بگیریم متوجه میشیم که باسن.م بزرگ تر از دور کمرمه ولی فک کنم شما عریض ترین قسمت بدنت شکمته ی فکری به حالش بکن لطفا..در ضمن موهاتم ریخته و بینیتم بزرگه...انقدر پروا هر کی میبینه میگه ازش بهتری مادر شوهرم خودش میگفت تو از اون چیزی که تو ذهن ما بود خشگل تری....با این وجود اجازه میدادم و رو میدادم اعتماد ب نفسمو له میکرد...خیلی مردا پروان بخدا زشت ترین مرد دنیام رو بدی ازت توقع جنفیر بودن دارن

1220