1147
1226

نه ولی ازم تعریف هم نمیکنه

دلم میخواد یه بار زل بزنه به چشام بگه چقد 

قشنگی تو خوشبحالم ک تورو دارم 

فقط موهامو همش میگه قشنگه همین صورتمو اصلا

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من دوس پسرم گفت و طوری گریه کردم و جدی برخورد کردم که هنوزم سرخی صورتش نرفته و دیگه ازین حرفا نمیزنه ...

جوووووووون امضات

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...هنوزم باتو نشستن به همه دنیا میارزه...❤❤
1156
اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

خودتو بالا این حرفاش ناراحت نکن فرشته هم براش بگیرن ایراد میگیره  تو هم عیبشو بهش بگو 

همسر منم یه بار بهم گفت چرا پوست بدنت زرده

وااااااییییی میخواستم خفش کنم

سفیدمااااا... اما سفیدی کع ته مایه رنگه زردی داره ننیدونم بهش چی میگن. 

اخه از شانس بد من خودش پوست بدنش سفیده یه لحظه بدنمو کنار بدنش دید اینو گفت  

وِل کُن جَهان را؛ قَهوه اَت یَخ کَرد...

من موهام خیلی کم پشته.بارها جلوش از خودم ایراد گرفتم.

الان دارم میخونم اینارو میگم کاش نگفته بودم

البته قبل عقد عکس سرمو براش فرستادم و علنا گفتم من  موهام ریخته و کمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاشف الکرب تویی، خنده ی اربابتویی ...پدر خاک،علی و پدر آبتویی ... روی چشم تو بود جای حسن جای حسین...هست ما بین دو ابروی توبین الحرمین...پیش خورشید و قمر سایه یتوسنگین است...و فقط محضر زینبسرتو پایین است...یا ابوالفضل العباس(ع) زندگیم و همسرمو به خودت میسپارم.دقیقا روز ولادت شما بود که من به عشق زندگیم رسیدم و بله ی مهم زندگیمو گفتمعشق و جانانم ابوالفضل العباسم (ع) و حسینم (ع)مرا بطلید به درگاهتان.روسیاه عالمم اما بنده ی درگاهتان�😢😢😢
1233
من گودی کمر دارم تو عقد یبار بهم گفت تو چقدر کجو کوله ای خیلی ناراحت شدم چیزی نگفتم ولی یبار دیگه گ ...

گودی کمر قوس فوق العاده زیبایی به با س ن میده دیوونه.یه ویژگی زیباییه

الان ک نظراتو خوندم دیدم همه مردا از زناشون عیب گرفتن ک شوهرمنم از غافله عقب نمونده به من گفت بعدزایمان وااافتی سینه هات پااات همه شل شده منم گفتم تقصیر توئه اگه ن من تو مجردیم چه هیکلی داشتم من همیشه از خودم تعریف میکنم کمر باریکی دارم ولی یکم پهلو دارم چون استخونیه

یه بار دیدم داره شوهرشو درمیاره هرچی از دهنم دراومد بهش گفتم گفتم فک کردی چی هستی دراز با اون چشمای ریزت بااون پوست سیات اه اه صداتم انقد ضعیفه انگار از ته چاه درمیاد اینارو من به روت نمیارم خورد نشی اگه نه ک سروپا عیببی😅😅😅😅از اون روز دیگه حرات نداره عیب بزاره😊😊😊

1167

نامزدم بهم گفت وای چقد لاغر شدی زیر چشمات سیاه شده چکار کردی با خودت بعد چند وقت منو دید , ناراحت شدم ولی واقعا لاغر شده بودم و ب خودم نمیرسیدم ، الان بهش گفتم پول بده برم باشگاه فیت بشم گفت چشم 😀 خودش چاقه از آدمای چاق بدش میاد منم ژنم باربیه 😁😁😁

دوست عزیز اگه با نظر من مخالفی تنها میتونی بیان کنی نمیتونی نظرتو به من تحمیل کنی ، پس اگه قصد تحمیل کردن نظرتو داری لطفا منو ریپلای نکن ⁦☺️⁩
گودی کمر قوس فوق العاده زیبایی به با س ن میده دیوونه.یه ویژگی زیباییه

منم گودی کمر دارم اندامم زیباست

دوست عزیز اگه با نظر من مخالفی تنها میتونی بیان کنی نمیتونی نظرتو به من تحمیل کنی ، پس اگه قصد تحمیل کردن نظرتو داری لطفا منو ریپلای نکن ⁦☺️⁩

از الان داره بهم میگه بعده زایمان شکمت نابود میشه😣😣یعنی تمام سعیمو میکنم به اندام قبلم برگردم میدونه وقتی اینطوری میگه من بیشتر تلاش میکنم😂😂😂😂

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایاشکرت🌸😍پسر گلم منتظرتیم👶😍😍
1241