1232
1226
خب اشتباه کرده.باهاش صحبت کن بگو فلانی از الان تا اخر عمرمون ممکنه بدن من ۱۰۰۰ تا تغییر بکنه یه بار ...

میخام یکم که  لاغر کنم اونموقع بشینم جلو روش بگم یادته فلان روز فلان حرفو زدی؟؟بعدم همین حرفای شمارو بهش بگم.چن روزم محلش ندم 😣😣😣دارم حرص میخورم

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
چه ایرادی داری مگه عزیزم. اگه دوست داشتی بگو.

ازلحاط ظاهری وقیافه واندام همه چیم خوبه وحتی باجرعت می تونم بگم عالی ام..

اما🙄ازداخل بدن هیچ به هیچ نمونه ش  ریزش موی ارثی مردانه دارم  وکلاازتوداغونم😐وکلی مریصی های زنتیکی عجیب غریب!!!

یه توپ دارم⚾️ قلقلیه⚽️ سرخ وسفیدوآبی می زنم زمین هوامی ره نمی دونی تاکجامی ره!من این توپ رونداشتم مشقام روخوب نوشتم بابام به من عیدی دادیه توپ قلقلی داد🤗

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

میخام یکم که  لاغر کنم اونموقع بشینم جلو روش بگم یادته فلان روز فلان حرفو زدی؟؟بعدم همین حرفای ...

اعتماد ب نفست پایینه 

میخوای لاغر بشی هم واسه سلامت خودت بشو نه حرف دیگران.واسه خودت زندگی کن باور کن تو این دنیا هیچکس غیر خودت نمیتونه خوشبختت کنه‌.به خودت حسای خوب بده و روی چیزای خوبت متمرکز شو.

وقتی خودت عاشق خودت باشی دیگران به خودشون اجازه نمیدن راجع بهت نظر بدن.

من پر از انرژی مثبتم.من خدا رو دارم که جایگزین هر نبودنی...خدای بزرگ همواره کمک منه و همیشه همراه و همرازمه...خدایا سپاسگزارم که دروازه های ثروت و توانگری هر روز به روی من باز میشه و نعمت و فراوانی و سلامتی هر جا میرم قبل از من به سمتم هجوم میارن😍😍😍😍😍😍😍(دوستان این انرژیا رو هر روز صبح به خودتون بدید و منتظر معجزه باشید. و مطمئن باشید اونی که محال میدونید روزی اتفاق می افته اگر لیاقتش رو در خودتون ایجاد و حس کنید🤗
1156
به نظر من مرد اگه عادت کنه گیر بده به اندام و ظاهر زن زندگی واسه زن پر استرس میشه.دائم باید بگه نکنه ...

من یه دختر پنج ساله دارم.قبل زایمانم که اندامم حرف نداشت یکمم باس نم بزرگه کمرمم باریک بود اونموقع.بعد زایمان هم همه تلاشمو کردم مثل قبل بشم ولی میدونی که زایمان نمیذاره مخصوصا سزارین مثل دوران مجردی بشی.بعد عید یکم چاق شدم ولی آخه خودش که مانکن نیست به من ایراد میگیره

اعتماد ب نفست پایینه  میخوای لاغر بشی هم واسه سلامت خودت بشو نه حرف دیگران.واسه خودت زندگی کن ...

درسته حرفات.باید رو خودم کار کنم اول.

ازلحاط ظاهری وقیافه واندام همه چیم خوبه وحتی باجرعت می تونم بگم عالی ام.. اما🙄ازداخل بدن هیچ به هی ...

دکتر چی میگه برا موهات؟؟قطعا که درمان داره

1221
من یه دختر پنج ساله دارم.قبل زایمانم که اندامم حرف نداشت یکمم باس نم بزرگه کمرمم باریک بود اونموقع.ب ...

مگ زایمان طبیعی اندامو مثل سزارین بد نمیکنه؟

تکون بده اوع او تکون بده بدنو تکون بده اوع او
1167

دوست پسر الانم که نه

دوست پسر قبلیمم خیلی نفهم و گاو بود‌ ممکنه گفته باشه من یادم نباشه😂

ولی در کل جواب مناسب توی اینجور مواقع اینه که از سرت هم زیادم

خر درون بعضیا به شدت افسار گسیخته میشه وقتی بهشون احترام زیادی میذاری🐴
من یه دختر پنج ساله دارم.قبل زایمانم که اندامم حرف نداشت یکمم باس نم بزرگه کمرمم باریک بود اونموقع.ب ...

خب پس خودت دیگه مادر شدی من فکر کردم اوایل زندگیتونه.پس حرفایی ک بهت گفتم رو رک بهش بزن و اعتماد به نفستو ببر بالا.

ببین نذار هیچ ناراحتی تو وجودت باشه.همیشه به خودت بگو من شایسته ارامشم و هر مشکل و ناراحتی داشتی از قلبت درش بیار و مطرح کن و تمومش کن.دلخوریها وقتی بمونه توی قلب میشه کینه کینه هم میشخ سرطان روح.حرف بزن و ب شوهرت بگو ک از این شوخی و برخورد واقعا ناراحت شدم.و از شما انتظار نداشتم.بذار قانعت کنه و پیش خودش نگه ک وای این ضعفو داره و خودشم قبول داره ک چیزی نمیگی.از حد و حدودت جلوی شوهرت دخترت خانوادت و .....دفاع کن تا ارامش دلشته باشی و دیگران پاشونو از حدش فراتر نذارن و وارد محدوده ارامشت نشن

من پر از انرژی مثبتم.من خدا رو دارم که جایگزین هر نبودنی...خدای بزرگ همواره کمک منه و همیشه همراه و همرازمه...خدایا سپاسگزارم که دروازه های ثروت و توانگری هر روز به روی من باز میشه و نعمت و فراوانی و سلامتی هر جا میرم قبل از من به سمتم هجوم میارن😍😍😍😍😍😍😍(دوستان این انرژیا رو هر روز صبح به خودتون بدید و منتظر معجزه باشید. و مطمئن باشید اونی که محال میدونید روزی اتفاق می افته اگر لیاقتش رو در خودتون ایجاد و حس کنید🤗
دکتر چی میگه برا موهات؟؟قطعا که درمان داره

اووف نه بابادرمان نداره هنوزکشف نشده یه دوتاداروبرای کنترلش هست اونم که بدترمی کنه به من نمیسازه

یه توپ دارم⚾️ قلقلیه⚽️ سرخ وسفیدوآبی می زنم زمین هوامی ره نمی دونی تاکجامی ره!من این توپ رونداشتم مشقام روخوب نوشتم بابام به من عیدی دادیه توپ قلقلی داد🤗
مگ زایمان طبیعی اندامو مثل سزارین بد نمیکنه؟

میدونی تو طبیعی شکمتو راحت میبندی از اول ، تو سزارین به هیچ وجه نتونستم تا ده روز.بخاطر همین میگم

1241