1147
1226

مادر شوهرم 10روزه اومده خونمون برای بیماری قلبیش بره دکتر خسته شدم نمیره خونشون ..همش به بچم قر میزنه خونه کثیف نکن و....چیکارکنم...بنظرتون وظیفه زنه که انقد مهمونداری کنه...از خاطراتتون بگید اروم شم

من چون از خانوادم دورم،وقتی میرم پیششون یک ماه میمونم.اونها هم وقتی میان مدت طولانی میمونن پیشم.خیلی هم خوشحال میشم.

در طوفان زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.نه به تاپیک انرژی منفی😊

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
نمیخوام بچمو دعوا کنه و حوصله ندارم دیگه راحت نیستم زبون روزه باید اشپزی کنم..

واسه افطارخودت که باید اشپزی کنی عزیزم یه لقمه هم اون پیرزن بخوره ایشالا زودتر میره راحت میشی

8

من سقز زندگی میکردم پنج سال اونجا انقد مهمون داشتم خدا میدونه اونم بخاطر بانه رفتن میومدن هر سری هم حداقل دو‌شب میموندن باید باهاشون بازار میرفتم شام و ناهارشونم آماده میکردم اتفاقا خوش میگذشت البته الان بچه دارم سختمه دیگم اونقدر مهمون ندارم

عزیزم به هر حال مادر شوهرتون هست و خیلی برا شوهرتون زحمت کشیده و تحت هر شرایطی احترامش واجبه .میتونید بگید اشکال نداره مادرجون مهم نیست خونه کثیف بشه بذارید بازیشرا بکنه یا شوهرتون بگه یا غیر مستقیم یه وقت دیگه بگید من شادی بچه ام برام مهمتر از این هست که خونه ام کثیف نشه 

1167
 دقیقا علت خستگی ت چیه؟ خب ب بچه میگه خونه رو کثیف نکنه چیز بدی نیست که ب نفع شماس

سلام عزیزم.من یه سوال دارم راجع به پسرم امکانش هست واستون که بهم جواب بدین؟

«باور دارم هدف از زندگی این است که به بهترین نسخه‌‌ی خودمان تبدیل شویم.» 

سحری یا شام بیشتر درست کن که ناهارم همونو بخوره گناه داره به فکر شماست که به بچه میگه کثیف نکن حالا اون طفلیم لحن خودشو داره متناسب با سنش..

‏این اتفاقایی که داره می افته نه ربطی به سال جدید داره نه به خدا ...همه ش نتیجه ی یه مشت ساخت و ساز غلط و اهمال کاریه بچه نباشید انقدر و شعر احساسی نگید !

عزیزم تا رفتار زشتی ازش سر نزده کخ اشکال نداره

دوست نداری دعوا کنه بگو مامان دعوا نکن بچمو بزار کثیف کنه فدا سرش آخر شب جمع میکنم

افطار هم یه چیز اسون بزار مثل عدسی و لوبیا

سحر هم درست کردن خیلی به خودت سخت نگیر هرجور خودتون میخورید بزار.اگر مادرشوهرت روزه نیست که سحر بیشتر بپز برا ناهارش بمونه 

مادر خودت یا مادرشوهرت

ب نظرم فرقی نداره. قطعا شما با مادر خودت راحت تری اما متقابلا ممکنه مردی هم از اومدن و موندن خانواده همسرش حس خوبی نداشته باشه

مشاور کودک و خانواده هستم با ۱۰ سال سابقه 
1241