2703
2553
عنوان

دلم تنگشه...😢

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه شوهرتون خوبه چرا قهر اومدين اگه بده اين حرفايي كه گفتين معنيش چيه

ادم بدی نیست من دلم نمی خواست ک بیام اما پدرم منو اورد... تاپیک قبلیم وقت کردی بخون

2720
دلم تنگه دیدنته داد میزنه تو سینه همش بهونه میگیره میخواد تورو ببینه😍 اینم تقدیم به عاشقا

یجوریه انگار آهنگ و وزن نداره شعرت

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
خوندم عزيزم بهش شك كردي  كاش بجاي مطرح كردنش اولش سعي ميكردي مطمين ميشدي بعد

خیلی بد شد زنگ زد دختر اومد خونمون یک ابرو ریزی شد ک نگو دختر گف بخاطر مقاله مشترک مون دعوا کردیم... شوهرم موقع رفتنم فقط بهم گف خیلی بد دلمو بدرد اوردی عطری... پر از عذاب وجدان شدم از این خرفش😢

2714

وا اگه میدونی مسئله مهمی نیست طوری زنگ بزن بهش که بابات نفهمه بعدشم هماهنگ کن باهاش بیاددنبالت اصلاچرارفتی خونه بابات این اشتباه ترین کاریه که یه زن میکنه حتی اگه بزرگترین مشکل هم دارین بمونین سرزندگیتون حلش کنین این قهروآشتیافقط خودتونوسبک وبی ارزش میکنین

وا اگه میدونی مسئله مهمی نیست طوری زنگ بزن بهش که بابات نفهمه بعدشم هماهنگ کن باهاش بیاددنبالت اصلاچ ...

تاپیک قبلیم ماجرای دعوامون هس من بزور اومدمدخونه پدرم ... نمی تونم با پدرم مخالفت کنم

2706