2726
عنوان

دلم تنگشه...😢

501 بازدید | 35 پست

با شوهرم سه روزه ک قهرم و پدرم منو بزور اورده خونه شون... دلم برای شوهرم تنگ شده ... الان تنهایی چطوری سحری و افطاری درست می کنه 😢 هر روزم بجز پنج شنبه و جمعه از ۸ تا ۶ عصر سرکار.... طفلکی خیلی خسته میشه... دلم می خواد بهش پیام بدم ولی میترسم پدرم بفهمم و ناراحت بشن... چقدر سخته بین پدر و همسرت گیر کنی😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو الان توی یه وضعیت ناجور گیر افتادی؛👇

گاهی در یک ترافیک گیر می کنید. در یک کوچه فرعی می پیچید ولی باز هم به یک گره دیگر برخورد می کنید.

از هر طرف که می روید بازهم به ترافیک می خورید.

اگر در «شطرنج» به چنین وضعی برخورد کردید در زوگ زوانگ
( اکراه در حرکت وضعیتی) قرارگرفته اید. نوبت حرکت با شماست ولی هیچ حرکت مناسبی ندارید و هر هرکتی که انجام دهید به ضرر شماست.

نه کیش است نه مات است نه پات.!

حق حرکت دارد. اما خوش‌تر می‌داند، ای کاش همین یک حرکت را هم نداشت.!

حق حرکات بسیار دارد؛ اما فایده‌ای ندارد. چون با هر حرکتی، توسط حرکت بعدی حریف مات می‌شود"

زوگزوانگ یا اکراه در حرکت وضعیتی منحصر به فردیست که بازیکن مجاز به حرکت، ترجیح می دهد نوبت حرکت با حریف باشد چرا که انجام هر حرکت وضعیت را بغرنج تر از وضعیت موجود می کند.

به عبارت دیگر حرکتی که باعث بهتر شدن پوزیسیون باشد وجود ندارد و هر حرکت باعث بدتر شدن وضعیت می شود .

زوگزوانگ به عنوان سلاح قوی مخصوصا در آخر بازی استفاده میشود

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

خوشبحالت یکی پشتت هس شوهرمن رفتیم خونه باباش هرچی میگم پاشو بچه گریه میکنه اصلا محل نمیده نشسته ب هر هر کردن خودمتنها دوتا کوچه اومدم خونم ازترس مرده ام اصلا بفکر مانیس

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
2706