2726
به نظر من مادری که معلوماتش بالاست و کتاب زیاد میخونه موفقه

ربطی نداره به کتاب خوندن مادر ما تو فامیل داریم مادر بیسواد پدر نظامی سیکل . بچه ها یکی دکتر داروساز یکی قاضی دختراهم همه ازدواجای عالی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا مادرهای نمونه ای دیدم که حتی ی کتاب تربیت کودک نخوندن !!!!!!!! و هیچ متد تربیت فرزند رو نمیدون ...

دقیقا بابای منم حدودا 60 و.خرده ای سالشه تقریبا خانواده ای هستیم که مردم رومون خیلی حساب میکنن و تحصیل کرده اند برادرام و.خواهرام بابای من همش میگه از رو کتاب نمیشه بچه بزرگ کرد

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
آفرین خیلی خوبه چقدر خونه با دختر صفا داره 

خونه  با دختر پر از عشق و محبته 

خدارو شکر میکنم بهم دوتا دختر داده 

دوتا دختر که هم پشت و پناه هم هستن هم امید ما به زندگی

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2728
حالا خودمو نمیگم 😂 ولی برادرم به شدت مقبول همه است سنش زیاد نیست ۱۷ سالشه تو تیزهوشان درس میخونه به ...

آفرین به برادرت چطور آنقدر درس خونه پسر من که به زور لای کتاب و باز می کنه

شخصیت بچه خب زیر سه سال شکل میگیره چطور باید با چه تا سه سالگی رفتار کرد که شخصیت کامل و خوبی داشته باشه؟؟؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
همه از باادبی و آروم بودن دخترای من تعریف میکنن از اول باهاشون با آرامش حرف زدم دعواشون نکردم  ...

واقعا میشه بچه هارو دعوا نکرد؟

اخه بعصی وقتا یه تشر لازم میشه

ربطی نداره به کتاب خوندن مادر ما تو فامیل داریم مادر بیسواد پدر نظامی سیکل . بچه ها یکی دکتر داروساز ...

خیلی هم ربط داره...تحصیلات به نظر من اونقدرا مهم نیست..وگرنه وضعیت جامعه ما نمود خیلی از نابهنجاری هاست..مهم داشتن هوش هیجانی بالا..درک و شعور و ..فهمیدن شرایط یک انسان به عنوان هم نوع و خیلی از مسائل دیگه

من مادر نمونه تو فامیل ندیدم متاسفانه

فقط شاید بتونم یخورده از خوبیهای مادرشوهرم بگم ک ۴تا بچه ی خوب تحویل جامعه داده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

درس خون که نیست مثل پسر شما بود هممون هنگ بودیم وقتی علامه دراومد ولی تو مدرسه خوب یاد میگرفت درسا رو بدون هیچ کلاسی قبول شد داداش من فقط یه گوشی ساده داره فقط و فقط یه توپ زیر پاشه و کتاب ریاضی 😂 در کل سخت نگیرید واسه درس استعدادش مشخص میشه 

من خودم مادر نمونه ام انقدرکه خودم به بچه ام رسیدم ومیرسم والدینم بهم نرسیدند همه ی فامیل هم ازم تعریف میکنند اخه همه بی خیالند نسبت به همسر وبچه شون ولی همسرم بیماره ناراحای اعصاب داره وگرنه ذاتش مهربونه منم باهاش مداراکردم ومیکنم بااینکه خیلی خیلی سخت گذشت بهم اماخدا همیشه توزندگیم کمکم کرده وممنونش هستم 

واقعا میشه بچه هارو دعوا نکرد؟ اخه بعصی وقتا یه تشر لازم میشه

من اصلا دعواشون نکردم  

فقط چشم غره  

از مگم بیشتر از باباشون حساب میبرن 

گاهی به بابا شون میگم   دعواشون کن  میگه (  دعوا)

وتمام

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

بنظرم برا اینکه بچه ی خوبی داشته باشیم لازم.نیست حتما درس خون باشه بنظر من درس خوندن یه درصد زیادیش ذاتیه و برمیگرده به استعداد و پشتکارش

درس خون که نیست مثل پسر شما بود هممون هنگ بودیم وقتی علامه دراومد ولی تو مدرسه خوب یاد میگرفت درسا ر ...

اوف همین و بگو آنقدر حرص می خورم درسش خوبه لای کتاب و باز نمی کنه که نگو 😂

2706