2703
2553

صبح تا شب تو نی نی سایت بی کار می گردیم 

چرا یه تاپیک مفید زده نمیشه 

چرا تجربه های خوبه مون و با یکدیگر به اشتراک نمی زاریم

این همه آدم بیان از گل سرسبد فامیل به عنوان الگو واسه بقیه تعریف کنید 

تا ما هم یه چیز مفید و به در به خور یاد بگیریم از این سایت

یه زن عمو داشت مادرم خیلی خانم خوب و مقیدی  بود ۴ تا بچه بزرگ کرد دسته گل آنقدر این خانواده گل بودن آنقدر عاشق همدیگه بودن و هستن شدن گل سرسبد خانواده همه درسخون موفق همه ازدواج های شاد 

پدر خانواده عاشق خانمش  بود همیشه با عشق زیاد با دختراش حرف می زد 

حالا شما هم مثال بزنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کسی مسدونه باید چی کار کرد ک بچه های یه خانواده باهم رابطه ی خوبی داشته باشن،؟؟ من بچه هام پشت سرن چی کار کنم حسودی همو نکنن و باهم خوب باشن؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

زن داداشم زن بسیار با حوصله ایه برا بچه هاش بچه هاشم‌ماشالا مودب و حرف گوش کن 

جوابشون به حرفای مامان باباشون فقط چشم هست انقدر با ادبن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2714
یا یه دوست داشتم اونا هم همین طور بودن خیلی مقید بودن یادمه می گفت ما هر شب یه صفحه از قرآن و پدرم م ...

باریکلا چقد خوشم اومد

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

مادر خودم زن مدیر و با درایتیه و خیلی عاقل به این خاطر چون ما بچه ها همیشه زبانزد فامیل بودیم خر کدوم از یه چیز من خانه داریم خواهرم تحصیلاتش برادرم به خاطر پشتکارو ادبش 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خب  رمز موفقیتشون  چی بوده این مهمه🤔

خیلی آروم با بچه هاش حرف میزنه خودش استاد دانشگاس و عضو هیئت علمی هم هس هم کار خونه میکنه هم بیرون خیلی مودبن اصلا فحشو حرفهای نامربوط ازینا نمیشنوی نه غیبت کسیو کنن و... خوب بچه هم یاد میگیره دگ

2706