1232
1226
اینجا مادرهای نمونه ای دیدم که حتی ی کتاب تربیت کودک نخوندن !!!!!!!! و هیچ متد تربیت فرزند رو نمیدون ...

از چ لحاظ ؟ 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یارانش پرسیدند: چه کار کنیم که در دنیا راحت باشیم؟ پیامبر فرمودند:*دنبال چیزی میگردید که در دنیا اصلا وجود ندارد!!!!                                                              یا جابرالعظم الکسیر.... نقایص منو جبران کن

یه بنده خدایی بچه اش شیر میخواست و گریه میکرد میگفتیم بیادبر دار بچه رو گناه داره در حالی که ریمل میزد میگفت من گناه دارم نه اون 

این یک نمونه از مادرانه هاشه

یکی دیگه هم بود اهمیت نمیداد به بچه اصلا الان همون بچه پرستاره😒

امیدوارم به جایی نرسین که تو دلتون بگین،خوش بحال کسی که دارَتش!

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

از نظر من مادرم زن نمونه و مادر نمونه ای هستند❤️

من و برادرم رو جوری تربیت کردند که الان سعی داریم به بهترین نحو بچه هامون رو تربیت کنیم

شاید در آینده دختر منم یه جایی بگه مادرم نمونه بود😍دارم نهایت تلاشم رو میکنم که در رفاه و آسایش بزرگ بشه و حسرت هیچ چیزی به دلش نمونه

هر روز در مورد تربیتش مطالعه میکنم و سعی دارم دختر موفق و با تربیت و با شخصیتی رو وارد جامعه کنم

به تغذیه اش اهمیت میدم و غذاهایی با ارزش غذایی پایین رو نه تنها از لیست غذای دخترم بلکه کلا از سبد خانوادمون حذف کردم تا نبینه و نخواد

امیدوارم من و تمامی مادرها بتونیم روزی لقب مادر نمونه رو از بچه هامون بگیریم❤️

😞 بگو که نیستی فقط خدای جا نمازها 😞
1156
بچه ها یکی جواب بده من خیلی سوال دارم... چطور میشه بچه رو با ادب بار آورد؟؟ و این ک بچه تنبل و راح ...

من که خیلی بچه ام لوسه  ولی راحت طلب نیست 

تو با ادبی از نظر خودم نیست 

ولی تو مدرسه ازش راضین

همه از باادبی و آروم بودن دخترای من تعریف میکنن

از اول باهاشون با آرامش حرف زدم دعواشون نکردم 

دوتا دختر با فاصله سنی ۳ سال و ۷ ماه که 

از ۵ سالگی توی کارای خونه سهیم شون کردم و تنبل نیستن 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

حالا خودمو نمیگم 😂 ولی برادرم به شدت مقبول همه است سنش زیاد نیست ۱۷ سالشه تو تیزهوشان درس میخونه به هیچ دختری حتی نگاه نمکنه تنها تفریحش فوتباله و تو جمع سر به زیرو تا حالا یه بی احترامی به احدوالناسی نکرده  وقتیم با هم دعوا میکنیم فقط میخنده و از ۱۳ ۱۴ سالگیم دیگه کتک نمیزنیم همو البته اون نمیزنه همون موقع گفت من دست رو زن بلند نمیکنم . 

از چ لحاظ ؟  

چی از چه لحاظ؟   عده ای  مثلا بچه اش دو سالشه هنوز ی کتاب تربیت و اموزش کودک رو نخونده و نمیدونه شخصیت بچه از زیر ۳ سال شکل میگیره و بجای انرژی واسه جاری و خونواده شوهر ی کم انرژی واسه تربیت بچه اش بزاره به جامعه بشریت لطف بزرگی کرده

1221
به نظر من مادری که معلوماتش بالاست و کتاب زیاد میخونه موفقه

ربطی نداره به کتاب خوندن مادر ما تو فامیل داریم مادر بیسواد پدر نظامی سیکل . بچه ها یکی دکتر داروساز یکی قاضی دختراهم همه ازدواجای عالی

اینجا مادرهای نمونه ای دیدم که حتی ی کتاب تربیت کودک نخوندن !!!!!!!! و هیچ متد تربیت فرزند رو نمیدون ...

دقیقا بابای منم حدودا 60 و.خرده ای سالشه تقریبا خانواده ای هستیم که مردم رومون خیلی حساب میکنن و تحصیل کرده اند برادرام و.خواهرام بابای من همش میگه از رو کتاب نمیشه بچه بزرگ کرد

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍    
آفرین خیلی خوبه چقدر خونه با دختر صفا داره 

خونه  با دختر پر از عشق و محبته 

خدارو شکر میکنم بهم دوتا دختر داده 

دوتا دختر که هم پشت و پناه هم هستن هم امید ما به زندگی

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
حالا خودمو نمیگم 😂 ولی برادرم به شدت مقبول همه است سنش زیاد نیست ۱۷ سالشه تو تیزهوشان درس میخونه به ...

آفرین به برادرت چطور آنقدر درس خونه پسر من که به زور لای کتاب و باز می کنه

1167

شخصیت بچه خب زیر سه سال شکل میگیره چطور باید با چه تا سه سالگی رفتار کرد که شخصیت کامل و خوبی داشته باشه؟؟؟؟

خدایا...من در کلبه ی فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری...من چون تویی دارم و تو چون خود نداری⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
همه از باادبی و آروم بودن دخترای من تعریف میکنن از اول باهاشون با آرامش حرف زدم دعواشون نکردم  ...

واقعا میشه بچه هارو دعوا نکرد؟

اخه بعصی وقتا یه تشر لازم میشه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍    
ربطی نداره به کتاب خوندن مادر ما تو فامیل داریم مادر بیسواد پدر نظامی سیکل . بچه ها یکی دکتر داروساز ...

خیلی هم ربط داره...تحصیلات به نظر من اونقدرا مهم نیست..وگرنه وضعیت جامعه ما نمود خیلی از نابهنجاری هاست..مهم داشتن هوش هیجانی بالا..درک و شعور و ..فهمیدن شرایط یک انسان به عنوان هم نوع و خیلی از مسائل دیگه

شاید از جرم دیروزه که به این روز افتادیم...

من مادر نمونه تو فامیل ندیدم متاسفانه

فقط شاید بتونم یخورده از خوبیهای مادرشوهرم بگم ک ۴تا بچه ی خوب تحویل جامعه داده

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یارانش پرسیدند: چه کار کنیم که در دنیا راحت باشیم؟ پیامبر فرمودند:*دنبال چیزی میگردید که در دنیا اصلا وجود ندارد!!!!                                                              یا جابرالعظم الکسیر.... نقایص منو جبران کن
آفرین به برادرت چطور آنقدر درس خونه پسر من که به زور لای کتاب و باز می کنه

درس خون که نیست مثل پسر شما بود هممون هنگ بودیم وقتی علامه دراومد ولی تو مدرسه خوب یاد میگرفت درسا رو بدون هیچ کلاسی قبول شد داداش من فقط یه گوشی ساده داره فقط و فقط یه توپ زیر پاشه و کتاب ریاضی 😂 در کل سخت نگیرید واسه درس استعدادش مشخص میشه 

1220