2410
2553
عنوان

بیاید از دست نی نیامون رگمونو بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۵۳ روزه خواب شب ندارم روز همش خوابه شب بیداره الانم رو پامه بینم میخابه میگرنم از بعدظهر عود کرده و خانم نمیخابه تا منم بخابم

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2720
دیوونه شدم بقرآن

آخی الهی😍 تحمل کن. عوضش از آب و گل درمیان باهم. همبازی میشن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2714

تو رو خدا اینطوری در مورد بچه هاتون حرف نزنید من با وجود اینکه ازدواج نکردم ولی اصلا نمیتونم این مدل حرف زدن رو در مورد بچه ها تحمل کنم.

خودتونو بدارید جای اونایی ک سالهاست منتظرن این نق زدنها رو ببینن. 😘😘

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

دختر من تقریبا 1 ساعته خوابه

دیروز توی خیابون خیللللللللللی اذیتم کرد خیلی خیلی زیاد نهایت عصبانیتم این بود که برگشتم بهش گفتم آیه خانم اینقدر شیطونی نکن کم کم داری کاری میکنی که دعوات کنم😐😐😐بعد مامانم برگشته بهم میگه اگه بچمو دعواش کردی نفرینت میکنم از نفرین مادر بترس😑😑😑😑😑

یعنی اگر چپ نگاش کنم به 390 نفر باید جواب پس بدم😕😕😕😕

خیلی نگرانم که لوس بار بیاد😖

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
منم دخترم نه ماهشه.اما گاهی شبا پنج شش بار بیدار میشه.اذیتم میکنه شدیییییید.پیرم کرده.باردار هم هستم ...

ن بابا خدانکنه یه شوخی بود دوستم منم عاشق دخترمم. دختر منم با اینکه شیرش برداشتم شبا بیدار میشه گریه میکنه فازشو نمیدونم ن اب میخوره ن شیر

چی‌بگم والا😑
2706