1147
1226
عنوان

بیاید از دست نی نیامون رگمونو بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 50 پست
دیوونه شدم بقرآن

آخی الهی😍 تحمل کن. عوضش از آب و گل درمیان باهم. همبازی میشن

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

تو رو خدا اینطوری در مورد بچه هاتون حرف نزنید من با وجود اینکه ازدواج نکردم ولی اصلا نمیتونم این مدل حرف زدن رو در مورد بچه ها تحمل کنم.

خودتونو بدارید جای اونایی ک سالهاست منتظرن این نق زدنها رو ببینن. 😘😘

عیدتون مبارررررک😘 واستون هفت سین چیدم😉🕯🌱🍎🕜🌟🍟🐡💰🍔🕯____ ببخشید دیگه من تنبلم حال ندارم سفره هفت سینمو جمع کن حالا چه کاریه باشه تا سال بعد😊
1156

دختر من تقریبا 1 ساعته خوابه

دیروز توی خیابون خیللللللللللی اذیتم کرد خیلی خیلی زیاد نهایت عصبانیتم این بود که برگشتم بهش گفتم آیه خانم اینقدر شیطونی نکن کم کم داری کاری میکنی که دعوات کنم😐😐😐بعد مامانم برگشته بهم میگه اگه بچمو دعواش کردی نفرینت میکنم از نفرین مادر بترس😑😑😑😑😑

یعنی اگر چپ نگاش کنم به 390 نفر باید جواب پس بدم😕😕😕😕

خیلی نگرانم که لوس بار بیاد😖

😞 بگو که نیستی فقط خدای جا نمازها 😞
منم دخترم نه ماهشه.اما گاهی شبا پنج شش بار بیدار میشه.اذیتم میکنه شدیییییید.پیرم کرده.باردار هم هستم ...

ن بابا خدانکنه یه شوخی بود دوستم منم عاشق دخترمم. دختر منم با اینکه شیرش برداشتم شبا بیدار میشه گریه میکنه فازشو نمیدونم ن اب میخوره ن شیر

منم ب جمع اونایی ک میگفتن میشه برام یه صلوات بفرستی اضافه شدم تولو خدا برام یه صلوات بفرست  مرسی دوستم دوستون دارم😍😘
1221
یکیو من میزارم یکیو شوهرم همون روپامونن دوتایی از خستگی غش میکنیم

اخی چ باحال دوقلو منم دلم دوقلو میخاست ولی شوهرم‌مسگف خدانکنه دوتا بشه چون خودش کنارم نیست کمکم کنه

منم ب جمع اونایی ک میگفتن میشه برام یه صلوات بفرستی اضافه شدم تولو خدا برام یه صلوات بفرست  مرسی دوستم دوستون دارم😍😘

بابا پسرای من یکی هفت سالشه یکی ۱ سالشه از صبح همینطور بریز بپاش تا الان با بدبختی خوابیدن و منم دارم گریه می کنم یه دقیقه هم برای خودم وقت ندارم از صبح که بیدار میشم تا شب روی زمین نمی توانم بشینم اصلا از دستشون از بس که می ریزن من دیگه با رگ گردنمو بزنم دست بی فایدست

جون تو میخواد😂

دختر منو باید کاراشو ببینی ک بفهمی چیه ینی انقد یروز جیغ داد همسایه اومد دم در 😑مادر شوهرن از یه طرف عمه هاش مث مور و ملخ

بابا پسرای من یکی هفت سالشه یکی ۱ سالشه از صبح همینطور بریز بپاش تا الان با بدبختی خوابیدن و منم دار ...

منم هر موقع دخترم موهامو میکشه و بیخودی جیع میده اشک چشام میریزه بدون ایکنه بفهمم

1167
منم نینیم امروز خیلی بی تابی میکرد بدتر بغلی شده زمین نمیشه گذاشتش...ولی خب الان ب زور خوابوندمش میخ ...

اوجبحالت بخاب

1220