1232
1226

بچه ها دخترم امشب ۹ شب خابید چون روز نخابیده بود منم خوشحال  رو ابرا بودم ینی یه ذوقی میکردما ساعت ده بیدار شد هنوز نخابیده نق میزنه نی نی شما چ میکنن

منم ب جمع اونایی ک میگفتن میشه برام یه صلوات بفرستی اضافه شدم تولو خدا برام یه صلوات بفرست  مرسی دوستم دوستون دارم😍😘

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
وای چطوری دلت میاد نی نی ها به اون نازی 

😂😂 رگ خودمو میگم نازن ولی رو مخ انقد نق گریه بیخودی

منم ب جمع اونایی ک میگفتن میشه برام یه صلوات بفرستی اضافه شدم تولو خدا برام یه صلوات بفرست  مرسی دوستم دوستون دارم😍😘
1233
من دوقلو دارم عزیزم بیا رگمو بزن

😂 باید رگ هردوتا دستتو بزنی

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
از ساعت ۵ نخوابوندمشون الان دارن مثل فرفره میدون

😂😂😂 من دخترم از ساعت ۸ بیدار بود ب خیالم دیگه نه میخاب تا صب

1167

نینی ک نیس واسه خودش ی پا مرد رفته تو بغل باباش مثلا بخوابه ولی هردقیقه پامیشه ی چیزی میگه ی بار میگه مامان بیاد ی بار میگه سرده ی بار میگه اب نگم برات خوواهر......

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
داری لباس میشوری پس کی تایپ میکنه؟😂

من. ماشین لباس شویی میشوره. باید پهن کنم، بعد سری بعدی رو بذارم بشوره، باز پهن کنم😒

بیست و نهم اردیبهشت: وزن الانم 63 کیلوئه. دهم خرداد ازم بپرسین به 62 رسیدم یا نه.
1241