2733
2739
عنوان

خانومایی که از قیمت سکه‌پارسیان واینا سردرمیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 31 پست

۱۵۰ سوته.فکر کنم حدود۶۰یا ۷۰ تومن باشه

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا😑

نه اون شمشی که فلانه   اینا اصطلاحا شمشه ولی وزن هاش فوق العاده پایینه  از پنج سوت شروع میشه تا بیست گرم   منم از اینا کادو گرفتم چندتا  معمولا زیر یک گرمن 

میشه برام دعا کنین😍😍😍

فقط یه عدد روش زده 0/150 gهمین

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
۱۵۰ سوته.فکر کنم حدود۶۰یا ۷۰ تومن باشه

از کجا میفهمی چندسوته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
از کجا میفهمی چندسوته

همون ۰/۱۵۰میشه عزیزم

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2738
165تومن باقیمت یه هفته پیش.الان اطلاع ندارم بالاپایین رفتنشو

من پونصد سوت دارم میخوام بفروشمش چند بود ی هفته پیش؟

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2706