2726

میترسم کاربریم بترکه اخه متنی بود که یکی تاپیک کرده بود و تاپیکش ترکید من اون متنو کپی کردم😐😐

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😄😜😄😜😄😜

روايت است :

یه کرمونی با همسایه شیرازیش حرف می‌زده:

کرمونی میگه: ای خروسو ما ایقددد تنبل‌ِ فِقَ صب به صب ور میخیزه یه «قوقولی» میکنه میره تو کُت😏

شیرازی میگه: حالو عامو بازم ای خروس شما ! خروس ما که وقتی خروس شما می‌گه قوقولی سرشه تکون میده دوباره خواب میره🐓

😁😅😄

---------------------------------

جوکها و کلیپهای کرمونی در

#کانال_کرمان_فان👇👇

👉😜🆔 @kerman_funs

👉😜🆔 @kerman_funs

درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

دردناکترین مرگ پسر نوح داشته:                                      تصورکن داری غرق میشی                                                     خر از کشتی بابات برات                                        دست تکون میده!!!😐

اینو از امضای یکی کاپی گرفته بود همین شام امروز 😀

https://www.instagram.com/p/BxaonVbFUNv/?igshid=re0nnjhop2u4

اینه

تاپیک زدم برا پسرم رای جمع کنم

اگه میشه شما هم رای بدین

شماره ۶ رو بنویسین تو کامنت این پست

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2706