1232
1226

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️خدايا فندقمو به خودت سپردم سالم بذارش بغلم❤️

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

#ارسالی_کاربر خانم س 👩‍⚕

سلام میخواستم درجواب اقای(a😍)

بگم که رازیانه فقط وفقط برای خانمهاخوبه

به هیچ وجه برای اقایون مناسب نیست استفاده نکنید اصلا

وروغن خراطین درسته که خوبه تاثیرهم داره ولی دوباره برگشت داره.تجربه شده

برای سینه وباسن روغن خولنجان بهترین گزینه هست

ماساژ بِدین هرروز مرتب نتیجه میده

(بااسم س😊)

💑 @ahkam_mogharebat

حلوا.

دستور استاد ایمان ناصری 

آرد سبوس دار(نان سنگک)

۱کیلو

روغن لادن (خانگی)

۷۰۰گرم

روغن مایه ۵۰گرم

شربت حلوا...

شکر ۱کیلو

گلاب۲۵۰گرم

آب۱۵۰گرم

پودرهل ۱قاشق مربا خوری

زعفران.

آرد رو با روغن روی حرارت تفت میدیم تا تغیر رنگ پیدا کنه هم زمان با تفت دادن آرد باقی مواد مون رو داخل یه ظرف دیگه میذاریم روی شعله ۱۰دقیقه بجوشه زمانی که آرد مون تغیر رنگ داد شربت مون رو بهش اضافه میکنیم.:

😂😂😂اینو برا دوستم فرستادم

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
1213
الان بازه تاپیکش؟ کدوم نی نی یار

نه فک کنم چند ساعت پیش گذاشتم برا نی نی یار۵

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طول میکشه تا بفهمی دوست داشتن یه نفرچیزی جز                                 عذاب نیس                                                              تمام❤💔                                             اگه دوس داشتی براحال دلم دعاکن😍

میترسم کاربریم بترکه اخه متنی بود که یکی تاپیک کرده بود و تاپیکش ترکید من اون متنو کپی کردم😐😐

وصیت کردم بعد از مرگم دو فنجان چای همراهم دفن کنند...شاید صبحتهای من با خدا به درازا کشید.بهرحال دلخوری از ادمهایش کم نیست....
1167

😄😜😄😜😄😜

روايت است :

یه کرمونی با همسایه شیرازیش حرف می‌زده:

کرمونی میگه: ای خروسو ما ایقددد تنبل‌ِ فِقَ صب به صب ور میخیزه یه «قوقولی» میکنه میره تو کُت😏

شیرازی میگه: حالو عامو بازم ای خروس شما ! خروس ما که وقتی خروس شما می‌گه قوقولی سرشه تکون میده دوباره خواب میره🐓

😁😅😄

---------------------------------

جوکها و کلیپهای کرمونی در

#کانال_کرمان_فان👇👇

👉😜🆔 @kerman_funs

👉😜🆔 @kerman_funs

درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
1241