2733
2734

من این ماه خوردم ایشالا که شدم ولی دوتا دوستام خوردن شدن

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالا عزیزم منم خیلی امبدوارم ب این ماه ایشالا هر دومون مامان میشیم ..سه تا میخوری؟ کی موعدته امپول ...

من خوردم نه آمپول نزدم من شنبه موعدمه قراره بی بی مثبت ‌‌‌شه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

اگه واتساپ داری حتما بیا تو گروه ما مامان میشی 

بله گلم من پسر کوچیکم را با سه دوره خوردن لتروزول از شب سوم تا شب هفتم حامله شدم

شبی دوتا بدون آمپول؟ 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738
شبی دوتا بدون آمپول؟ 

عزیزم از شب سوم تا شب هفتم هرشب سه تا لتروزول 

از شب ۱۶ به مدت ۱۰ شب هم دوفاستون 

البتع دوفاستون را از سه ماه قبل میخوردم

آمپول هم نزده بودم اصلا

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
دارم عزیزم شماره برام بفرست

https://chat.whatsapp.com/EV2ZhyhYN3k3X2NcNtMTHK

عزیزم از شب سوم تا شب هفتم هرشب سه تا لتروزول  از شب ۱۶ به مدت ۱۰ شب هم دوفاستون  البتع ...

قبل خوردن قرص فولیکولات چطور بودن ؟ دوفاستونم بزرگ‌میکنه فولیکولو یا مثه کلومیفن زیاد میکنه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
قبل خوردن قرص فولیکولات چطور بودن ؟ دوفاستونم بزرگ‌میکنه فولیکولو یا مثه کلومیفن زیاد میکنه؟

راستش من تنبلی داشتم و سایز فولیکول کوچیک بود

دوفاستون هم پریود را تنظیم و کمک به تخمک گذاری میکنه 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
راستش من تنبلی داشتم و سایز فولیکول کوچیک بود دوفاستون هم پریود را تنظیم و کمک به تخمک گذاری میکنه& ...

مرسی عزیزم خدا پسرتو حفظ کنه 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706