2726
ننشون براشون می‌ره خواستگاری . من داشتم . تازه شرط هم کرده بود آقا که باید چادری شه. من ندیده بودمش ...

منم ی خواستگار مذهبی دارم نمیدونم ببینمش یا ن .خودم پایبند هستم ولی ن زیاد.تیپم به روزه حوصله ندارم بگه چادر بپوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ک ندیدیم اطرافمون احتمالا اونایی ک شما میگی اجبارا پذیرفتن

من اهل آرایش ملایمم .تیپم به روزه اما جلف نیس.یکم جلو موهام معلومه اما ن خیلییییییی زیاد.اون وقت ی آقای مذهبی باهاش برخورد دارم وقتی باهاش صحبت میکنم سعی میکنه نگاه نکنه اما ی لبخند کوچیک رو لبشه .یا مثلا امرور که داشتم خدافظی میکردم سرمو انداختم پایین نگاشوحس کردم.گاهی شده سوتی دادم خندم گرفت اونم بامن شروع به ی خنده کوچولو کرده.حالا نمیدونم کلا اینجوریه که به مذهبی بودنش نمیخوره.یا کلا من اهل ادم توهم زدن هستم😄کلا خیلی برام عجیبه

2728
منم ی خواستگار مذهبی دارم نمیدونم ببینمش یا ن .خودم پایبند هستم ولی ن زیاد.تیپم به روزه حوصله ندارم ...

بنظرم فرهنگ خیلی مهمه که دختر و پسر فرهنگ هاشون بهم بیان . 

پوشش زورکی چادر  اصلا خوب نیست. بعدا ب اختلاف می‌کشه. 

باید ببینی میتونی  به درخواست هاش عمل کنی.. یا این ب کنار. 

مثلا برا مراسم عروسیتون شاید خانواده اونها مراسم عروسی مث مسجد یا مهمونی میخوان بگیرن ولی تو ی چیز دیگری بخوای. و این اختلاف فرهنگی به خانواده ها هم رسوخ می‌کنه و مشکلات خودشو داره. 

من اهل آرایش ملایمم .تیپم به روزه اما جلف نیس.یکم جلو موهام معلومه اما ن خیلییییییی زیاد.اون وقت ی آ ...

یا مثلا دیروز بر خلاف روزای دیگه چندین بار به چشام نگاه میکرد

پس بگم کلا میان؟اکثر خواستگار های سنتی هم مذهبی 😕

ببین هدف فقط شوهر کردن نیست . باید خیلییی عمیق نگاه کنی بهش. بحث ی عمر زندگیه . من ی خواستگاری برام اومد خونمون نه . بجایی مامانش منو دید گفت پسرم پولداررره مهندسه ولی زنش باید نماز خون و روزه بگیره . گفتم شرمنده من همینی هستم که هستم . ردش کردم . قضیه ب مامانم گفتم . مامانم گفت خاک تو سرت خو میگفتی هااا نماز میخونم روزه میرم . زندگی به این الکی ها ک فکر می‌کنی نیست . خانواده ها باید بهم بیان .  حالا همه خواستگاری های سنتی هم مذهبی نیستنااا . صبر داشته باش

آره منم دیدم راستی چرا؟؟

نمیدونم😅

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

نمیدونم ولی شوهرم عاشق من شد بعد دوماه اومد خواستگاریم خیلیم مدهبیه البته  ضاهرش زیاد مذهبی نیست معمولیه ولی نمیدونم اینم بگم یانه ولی الان بعد هفت سال روزی بیست بار ماچم میکنم هی ابراز علاقه میکنه شدیدا وابستمه یه بار دیدم نزدیک یک سال با خانوادش سرد شده مخصوصا مامانش بعدا دختر کوچولو داداشش به م گفت زنعمو تو نبودی مامانی پشت سرت به عمو حرف زد عمو ناراحت شد فهمیدم براهمون باهاشون سرد شده البته همه آدما خوبی دارن بدیم  دارن   منم زندگی م اختلاف داشته ولی چون خدارو در نظر داشته اذیتم نکرده اینا رو گفتم  به خدا نه  که پز بدم منظورم این بود طبق تجربه من  مذهبیای واقعی بیشتر ابراز علاقه میکنند وفادارترن ولی یادت باشه اونایی که ضاهرشونو خیلی مذهبی میکنند ته شون باد میره ریاست دروغه

نمیدونم ولی شوهرم عاشق من شد بعد دوماه اومد خواستگاریم خیلیم مدهبیه البته  ضاهرش زیاد مذهبی نیس ...

خیلی حرفات قشنگ بود

واقعا خوش بحالت

فقط باخط آخر حرفت موافق نیستم خیلی ک همه اونا ک ظاهر مذهبی دارن تهشون باد بده و اینا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
خیلی حرفات قشنگ بود واقعا خوش بحالت فقط باخط آخر حرفت موافق نیستم خیلی ک همه اونا ک ظاهر مذهبی دار ...

نه همشون اونایی که به صورت اغراق آمیز ریشارو بلند میکنن وانگشترای گنده میندازن اکثرشون نه همشون به خدا خودم دیدم که میگم اونا تضاهره

2706