2410
2553

اون دسته ک میرن خواستگاری  ؛ 

معیارشون ازدواج عاقلانه ست  و بر اساس شناخت

وقتی ب شناخت منطقی   رسیدن  ؛  عشق هم  تو وجودشون بوجود میاد  و بنظرم این جنس محبت  ماندگار تر 

نظر شخصی من البته 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

مثل بقیه عاشق می شن عشق شون هم خیلی بیشتر و پایدار تره. لااقل شوهر من اینجور بود

منو دید خوشش اومد تعقیبم کرد .تحقیق کرد اومد جلو بهم گفت ازت خوشم اومده می خوام بیام خواستگاری شماره خونمون رو گرفت بعد هم عقد کردیم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من هر پسر مذهبی دیدم تا ۱۸ سالش شد فرتی واسش رفتن خواستگاریو فرتی بچه دار شدن و فرتی ب همه چی رسیدن😀شاید میگن ب گناه نیوفتن زود واسشون زن میگیرن😐چم والا

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
2720
اتفاقا اونا بدترن عکس بی حجاب میخوان من با یکی آشنا شدم که بیشتر وقتا میگفت نماز شب میخونه واقعا رفت ...

منم متاسفانه با یکی در حد یه بار دیدن آشنا شدم یه من ریش و پشم داشت تو بسیج دانشگاه همه کاره بود و اینا بعده چن بار یه حرفایی میزد گرفتم جدو ابادشو شستم اومد غلط کردن پدسگ

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

شوهر من دوست داداشم بود یبار رفته بودم دم در اومده بود دنبال داداشم اونجا عاشقم‌شده بود ولی خودم اصلا اون صحنه رو حتی یادم نمیاد 

بهش همیشه میگم ای کاش پام شکسته بود 🤣🤣🤣

بعد ب مامانش گفته بود خواهر فلانی رو میخوام ما هم ی سال جواب رد دادیم انقدر اصرار کرد و به داداشم‌گفته بود من خواهرتو دوس دارم و ... تا ب خواستش رسید ☺

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
2714
من دیدم همسری انتخاب میکنن برعکس مادر و خواهرشون،،بیشتریا،،نه همه،،زنشون امروزی و باز،و با هزار جور ...

ما ک ندیدیم اطرافمون

احتمالا اونایی ک شما میگی اجبارا پذیرفتن

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
ما ک ندیدیم اطرافمون احتمالا اونایی ک شما میگی اجبارا پذیرفتن

من اطرافم اینجور بوده،،بر خلاف مذهب مادرشون پیش رفتن،،زندگی خوبی دارن،،یه مورد،دو مورد نبوده،،همین امشب به مادرم گفتم پسر عصمت خانم چه زنی گرفته حالا عصمت خانم خانم جلسه آیی هست،،فقط عروسشو می‌دیدی مات میشدی

من اطرافم اینجور بوده،،بر خلاف مذهب مادرشون پیش رفتن،،زندگی خوبی دارن،،یه مورد،دو مورد نبوده،،همین ا ...

نیاین بگین چه اعتماد به نفسسسسس😐اما منم تیپم به روزه😐😐😐😐احساس میکنم ی مذهبی نگاه اش ی جوریه😐برام جای تعجبه😐

ننشون براشون می‌ره خواستگاری . من داشتم . تازه شرط هم کرده بود آقا که باید چادری شه. من ندیده بودمش اونم همینطور. یکی معرفی کرده بود. منم نذاشتم بیان خونمون . اول ک از خواستگاری سنتی بدم میاد . ب ای عتیقه هم گفتم بره دست خدای مهربون. برو چادری پیدا کن . 

اینا که تو تلویزیون نشون میدن باعث میشه دخترا توهم بزنن... انگار همه پسرا که مذهبین چجورن،

وگرنه ما همه جور دیدیم...

دو تا هم اتاقی داشتم که توی جامعه اسلامی دانشگاه مون بودن، دخترای خوبی بودن

یکیشون با پسر رییس نمیدونم بسیج بود یا جای دیگه ازدواج کرد،

خیلی هم خوب بود...

اون یکی فکر کنم هنوز  داره دنیال پسره میدوهه

البته مذهبی با مذهبی نما که نونش رو از ریش و چادر می خوره فرق داره ها

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706