2726
من خودم به عنوان یک پسر مذهبی باید بگم اوضاع حال و احوالات ما یکم پیچیدس

😂😂😂

خدایا همه تو زندگیشون موفق بشن به رویا و آرزو ها و خواسته هاشون برسن منم به چیزایی که میخوام برسم آرامش داشته باشم.💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تا یه جایی تحمل کردم ولی وقتی پدر مادر ادم اصلا حواسشون نیست که سن من داره بالا میره و اصلا حواسش ...

اگه موقعیت ازدواج دارید باشون صحبت کنید درمورد زن گرفتن 

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
من تا یه جایی تحمل کردم ولی وقتی پدر مادر ادم اصلا حواسشون نیست که سن من داره بالا میره و اصلا حواسش ...

خب شما خودتون به خانواده بگین براتون به فکر دختر خوب باشه

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
2728
این حرفا نیست اقا جون. منم مذهبیم با دوس دخترمم رابطه هم داشتم. 

شما مذهبی نیستی 

شما توهم مذهب زدی 

دو شب تو محرم هیئت رفتن و سینه زدن آدمو پاک و مذهبی نمیکنه .

شوهر من ۸ ماه باهام دوست بود اونم ب اصرار من چون کار نداشت گفتیم صبر کنیم وگرنه ماه اول داشت میومد خواستگاری . اصلا نمیخواست دوست بشه .

تو تمام اون ۸ ماه یک بار دستمو نگرفت . میگفت مسئولیت داره برام در مقابل خدا. 

شما رابطه داشتی ادعای مذهب میکنی؟ 

اسم‌مذهبیا رو خراب نکن لطفا

والا من خودم خیلی به روزم و حوصله چادر ندارم فقط بعضی وقتا مجبوری سرم میکنم چون واقعا محبورم به خاطر ...

مذهبی به قاسم سلیمانی میکن نه اونایی که ریش و چادر دارن و تسبیح به دستن ولی روزی چند نفر رو از دین متنفر میکنن

دنیا اون چیزیه که خودت میسازی یا از قبل برات خواب دیدن؟

درمورد تاپیکتون حسین چه نسبتی باتون داره

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
بستگی داره. رابطه اونجوری نه. دیگه نمیشه گفت. ولی حق کسی رو پایمال نمیکنم. گناه زبونی نمیکنم.با زبون ...

اینایی ک شما میگی رو هر انسانی انجام میده  این اسمش مذهب نیست 

اگه موقعیت ازدواج دارید باشون صحبت کنید درمورد زن گرفتن 

موقعیت دارم. ولی با کی؟ مادرم کسی رو نمیشناسه توی این چیزا هم بی دستو پاست. کسی رو ندارم. البته دیگه الان برام مهم نیست. چند سال پیش دوست داشتم ازدواج کنم. الان دیگه اهمیتی نداره

دنیا اون چیزیه که خودت میسازی یا از قبل برات خواب دیدن؟
2706