2726
این حرفا نیست اقا جون. منم مذهبیم با دوس دخترمم رابطه هم داشتم.  

الکی نامحرم مذهبی ام هسین امکان نداره یا درست مذهبی نیسین مذهبی واقعی این کارو نمیکنه

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الکی نامحرم مذهبی ام هسین امکان نداره یا درست مذهبی نیسین مذهبی واقعی این مارو نمیکنه

نه خانم من ظاهرم عادیه اطوار در نمیارم ولی یه سری چیزا خط قرمزمه. از این بابت خیلی مذهبیم. گناه هم میکنم ولی یه سری چیزارو چاقو روی گردنم بزارن انجام نمیدم.اونجوری مذهبیم من. نه اینکه ظاهرم مذهبی باشه. 

دنیا اون چیزیه که خودت میسازی یا از قبل برات خواب دیدن؟
مثه حامد تو فیلم پدر😐 برعکس عاشق بشن رسوا کننده اس اکثرا عاشق دختر قرتی میشن😂 دیدم که میگم🙂

خب اون مذهبی‌ه

نمیدونه چرا مذهبی شده

زدن تو سرش که ری بزار و یقه سفت کن

در اصل اونا. مذهبی نما هستن

مذهبی واقعی

خیلی با صفا و معرفتن

و چشمشون به چیز دیگه س نه قرتی بازی

گرخدا یار است بر سلطان مپیچ.....  گر خدا پیچید،،صد سلطان به هیچ...برای حاجت دلم 3 تا صلوات بفرستید..‌‌‌ممنون
این حرفا نیست اقا جون. منم مذهبیم با دوس دخترمم رابطه هم داشتم. 

صیغه خوندین قبلش

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
کسی که با دوست دخترش رابطه داشته ایا مذهبی محسوب میشه ؟؟؟؟

بستگی داره. رابطه اونجوری نه. دیگه نمیشه گفت. ولی حق کسی رو پایمال نمیکنم. گناه زبونی نمیکنم.با زبونم مردم رو سلاخی نمیکنم. از این بابت ها بشدت مذهبیم.

دنیا اون چیزیه که خودت میسازی یا از قبل برات خواب دیدن؟
نه خانم من ظاهرم عادیه اطوار در نمیارم ولی یه سری چیزا خط قرمزمه. از این بابت خیلی مذهبیم. گناه هم م ...

خب پس نمیشه بهتون گفت مذهبی... یه مقدار فرق دارید! جسارت نباشه! حرف شمام درسته و نظرتون محترم! 

مذهبی ها دل ندارن؟؟

مذهبی ها باید سربزیرباشن نه نگاه کنن عاشق بشن😂

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706