2703
2553
خیلی حرفات قشنگ بود واقعا خوش بحالت فقط باخط آخر حرفت موافق نیستم خیلی ک همه اونا ک ظاهر مذهبی دار ...

مهرپاکان خوبی عزیزم ناراحت نمیشی بهت بگم شما مدتها همسایه من تو شهرک امام خمینی بودی بگو درسته یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم ولی شوهرم عاشق من شد بعد دوماه اومد خواستگاریم خیلیم مدهبیه البته  ضاهرش زیاد مذهبی نیس ...

ربطی ب مذهبی بودن نداره شوهره منم مذهبی نیس اما خب همه خدا وپیغمبرم قبول داره .اما خیلی هم با محبته .بیشتره مردای مذهبی بد دلن 

من اهل آرایش ملایمم .تیپم به روزه اما جلف نیس.یکم جلو موهام معلومه اما ن خیلییییییی زیاد.اون وقت ی آ ...

شایدم شما دوس داشتنی هستین😍😍😍

خب ببین این ی چیزه طبیعیه...

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2720
اتفاقا اونا بدترن عکس بی حجاب میخوان من با یکی آشنا شدم که بیشتر وقتا میگفت نماز شب میخونه واقعا رفت ...

نه اتفاقا اینطور نگو من میشناسم که افتضاح ادم سفت و سختیه در حدی ک نمیزاره تو خونه کسی ی تار موش پیدا باشه چ برسه ب قرتی

2714
عا ننه اونا اتفاقا عشقی ترن😂😂

از كي تا حالا طرفدار مذهبيا شدي؟😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بعد یه سوال فنی برای من پیش امده ؟؟؟ اینجا همه کاربران دختر و بانوان هستند ؟؟؟؟؟ یا نه یک سایت ...

سایت عمومی ولی اصلش برای خانوماست 😊😂😪ولی آقایون بیشترن😂😂💔

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
ما وقتی دخر میبینیم شاید یه ذره هول بشیم ولی اصلا مثله بعضی از این پسرا نیستیم که جو گیر میشن و میخو ...

این حرفا نیست اقا جون. منم مذهبیم با دوس دخترمم رابطه هم داشتم. 

دنیا اون چیزیه که خودت میسازی یا از قبل برات خواب دیدن؟
2706