1989
1993

همین حالا ماهی شب عید رو با ۱۰%تخفیف از ماهی خان بخرید norooz1400

2023

آره اونام دل دارن فرقشون اینه به وسوسه های شیطان پا نمیدن استغفرا... میگن 😀

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی

مثل حامد ت فیلم پدر 😂😂

یه لحظه امضامو بخون یه نی نی کوچولودارم دختر ناز نازیه 19شهریور امسال دنیا اومده متاسفانه به پروتئین گاو حساسیت داره کهیر میزنه دعا کنید خیلی زود خوب شه گناه داره خیلی کوچولو هس

مگه پسرای مذهبی دل ندارن. اونام قطعا میبینن میپسندن و عاشق میشن 

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2014

پسرای مذهبی شوهرای خوبی ازشون درمیاد معمولن 

باید سنگین باشی و قیافه هم واسشون مهمه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

مثه حامد تو فیلم پدر😐

برعکس عاشق بشن رسوا کننده اس

اکثرا عاشق دختر قرتی میشن😂

دیدم که میگم🙂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واااااای  نرو سمیه 😍چه بدنی داری سمیه 😋😝💃 دیدین بلاخره به هدفم رسیدم 😌۶۵ کیلو شدم 😛✌💃💃هوووووووو دختری که نادیده میگیره 🙄اُسکله اُسکل 😏 دختر باید شرررر به پا کنه 😜😎👌😂
8

اون دسته ک میرن خواستگاری  ؛ 

معیارشون ازدواج عاقلانه ست  و بر اساس شناخت

وقتی ب شناخت منطقی   رسیدن  ؛  عشق هم  تو وجودشون بوجود میاد  و بنظرم این جنس محبت  ماندگار تر 

نظر شخصی من البته 

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

مثل بقیه عاشق می شن عشق شون هم خیلی بیشتر و پایدار تره. لااقل شوهر من اینجور بود

منو دید خوشش اومد تعقیبم کرد .تحقیق کرد اومد جلو بهم گفت ازت خوشم اومده می خوام بیام خواستگاری شماره خونمون رو گرفت بعد هم عقد کردیم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

والا من هر پسر مذهبی دیدم تا ۱۸ سالش شد فرتی واسش رفتن خواستگاریو فرتی بچه دار شدن و فرتی ب همه چی رسیدن😀شاید میگن ب گناه نیوفتن زود واسشون زن میگیرن😐چم والا

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
2022