2733
2734

بزرگترین دروغی ک شنیدم؛یکی از دوستام یه سال از من بزرگتره؛بعد میگف مامانم میگه تو پنج شش سال از فلانی کوچیکتری؛ما شناسنامتو پنج شش سال قبل از به دنیا اومدنت گرفتیم😮😐

بخدا همچنینم قسم می‌خورد بیا و ببین؛آخه مگ شدنیه؟؟از کجا میدونستن قراره شش سال بعد یه دختر داشته باشن؛اصن مگ ثبت احوال قبول میکنه😐

اصلنم از رو نمیرفت؛قیافه من وختی داشت اینارو میگف دقیقا این شکلی بود😮😐

شمام بگین از بزرگترین دروغایی ک شنیدین

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

یکی بود میگفت رفتم جنگل مار دنبالم کرد ما که باور نکردیم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از دوستام به خاطراتی تعریف میکرد که با اعماق وجودت حس میکردی عین  فیلم 5بعدی بجا ۳ بعدی

بعد میفهمیدی از خودش در اورده😐

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2738

همش از زبون خاهر و مادر شوهرم شنیدم ....همش دروغ شاخ دار میگن جالب خیت میشن از رو نمیرن

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

تو دوران دبیرستان یکی از دوستام آویزان یه پسره شده بود پسره مجبور شد عقدش کنه بعد این جلو همه میگفت شوهرم اومده به پام افتاده گریه کرده زنم شو جالب اینجاست به منم میگفت    

افلاطون و کلاغپر سابق 
مادرشوهرم میگفت بچه خواهرشوهرم رو یکسالگی از پوشک گرفتن 😐

اینکه عجیب نیست مامانم میگه منو هم ۱۱ماهگی از پوشک گرفته چون اعلام میکردم😂

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

ببخشید جاش نیس ولی این دروغ یکی از اطرافیانم دلم میخواد سرمو بکوبم ب دیوار

یکی از اطرافیانم میگف من پریود ک میشم ی شورت میپوشم ی پد میزارم دوباره ی شورت دیگه و ی پد دیگه دوباره ی شرت دیگه و ی پد دیگه تازه میگه پس هم میده با این حال😑

سیل میاد فک کنم 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

جاریم میگفت همش خونه بابام مارکدار میپوشیدم و هر سال میرفتیم سفر خارج 😁😂

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
2706