2733
2739
عنوان

قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 54 پست
من اکو قلب ندادم عزیزم.نمیدونم

میدونم اخه دکتر گفت سونوگرافی هاخوب انجام نمیدن پیش متخصص قلب کودکان برو ادرسشو گفت سه شنبه میدم ک دیره

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
شماهم انجام دادی اگه اره میشه دلیلشو بگید؟ وکجارفتین انجام دادین

من از قلب خودم اکو و نوار گرفتن چون اجباریه از 20 هفته ب بعد.توی بیمارستان نوبت تخصص قلب گرفتم و همونجا انجام دادم.بیمارستان صدوقی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کدوم مرکز رفتی تهرانه؟

میتونی بری کلنیک صدر که با دفترچه رایگان هست

یا بیمارستان طبی کودکان کنار بیمارستان امام خمینی 

که با دفترچه حدودا ۵۰ میگیره 

برای هر دو از قبل باید وقت بگیری از نت میتونی شماره هاش رو پیدا کنی

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
من از قلب خودم اکو و نوار گرفتن چون اجباریه از 20 هفته ب بعد.توی بیمارستان نوبت تخصص قلب گرفتم و همو ...

کجامیشه این بیمارستان

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2728
میدونم اخه دکتر گفت سونوگرافی هاخوب انجام نمیدن پیش متخصص قلب کودکان برو ادرسشو گفت سه شنبه میدم ک د ...

خیلی ها اکو میدن لازم نیست دنبال جای بخصوصی بگردی.چیز عجیبی نیست.دکتر من گفت چون سابقه خانوادگی نداری نمینویسم برات.اکثر خانم های باردار انجام میدن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
میتونی بری کلنیک صدر که با دفترچه رایگان هست یا بیمارستان طبی کودکان کنار بیمارستان امام خمینی  ...

عزیزم کلینک صدر کجامیشه؟

بیمارستان طبی کودکان اکوی جنین هم انجام میده ؟

خیلی ها اکو میدن لازم نیست دنبال جای بخصوصی بگردی.چیز عجیبی نیست.دکتر من گفت چون سابقه خانوادگی ندار ...

ماهم سابقه نداریم سنمم۲۳هست فکرنمیکنم مشکلی باشه فقط گوگل نگرانم کرد

کجامیشه این بیمارستان

اصفهان.همه بیمارستانا متخصص قلب دارن و انجام هم میدن.پرسیدنش ک ایرادی نداره.فردا با یکیشون تماس بگیر بعد اگ دیدی اکو هم انجام میدن برو.مثل سونوگرافی نیس ک خطا داشته باشه

2738
اصفهان.همه بیمارستانا متخصص قلب دارن و انجام هم میدن.پرسیدنش ک ایرادی نداره.فردا با یکیشون تماس بگیر ...

ممنون عزیزم ک جواب دادی

ماهم سابقه نداریم سنمم۲۳هست فکرنمیکنم مشکلی باشه فقط گوگل نگرانم کرد

به گوگل باشه من الان ۵۰نوع سرطان دارم😐بیخیال

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
عزیزم کلینک صدر کجامیشه؟ بیمارستان طبی کودکان اکوی جنین هم انجام میده ؟

بیمارستان طبی کودکان هم از نت شمارش پیدا کن وصل شو به اپراتور بگو اکو قلب جنین برات وقت میده نیازی هم به شماره پرونده نیس

من هفته بعد ۵ شنبه وقت دارم قراره برم

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
بیمارستان طبی کودکان هم از نت شمارش پیدا کن وصل شو به اپراتور بگو اکو قلب جنین برات وقت میده نیازی ه ...

شمارشو دارم پسرمو یبار برای تبش بردم

فقط نمیدونم اکوی قلب جنین انجام میدن

شماهم میخوای برای اکوی قلب جنین اونجابری

2706