2726
عنوان

قلب جنین

761 بازدید | 54 پست

دکتر گفت لخته خونه اکوی قلب بدی بهتره اگه چیزی میدونید بگید

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله برطرف میشه.عزیزم اطلاعی ندارم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
اكو قلب جنين بي ضرر و اسونه،حتما بده خيالت راحت بشه

دکتر گفت نیازی نیس انجام بدی بهتره

شماانجام دادی چطوریه؟

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

من انومالی رفتم گفت کیست داخل مغزجنین.حالتو میفهمم.برا نی نی من برطرف شد انشالله براشما هم برطرف میشه تو کل بخدا.وقتیدکتر گفته نگران نباش پس چیز مهمی نیس

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من انومالی رفتم گفت کیست داخل مغزجنین.حالتو میفهمم.برا نی نی من برطرف شد انشالله براشما هم برطرف میش ...

نمیدونم امروز گفت تا۲۲هفته زمانشه من یک شنبه۲۲هفته میشم زمانش میره دیرگفت بهم 

سونوگرافی رفتی یامطب خصوصی برای اکو

من اي وي افي بودم،و اون مركزي كه من اي وي اف كردم،همه بايد اكو قلب جنين بدن

کدوم مرکز رفتی تهرانه؟

نمیدونم امروز گفت تا۲۲هفته زمانشه من یک شنبه۲۲هفته میشم زمانش میره دیرگفت بهم  سونوگرافی رفتی ...

من اکو قلب ندادم عزیزم.نمیدونم

عزیزم انشاالله چیزی نیس بد ب دلت راه نده.شبیه سونوگرافیه.همون دستگاهو رو بدنت با ژل میکشه بعد پرینتش ...

شماهم انجام دادی اگه اره میشه دلیلشو بگید؟ وکجارفتین انجام دادین

2706