1147
1247
عنوان

کی حالش با نقاشی خوب میشه بیاد..

464 بازدید | 91 پست

من نه کلاس رفتم نه هیچی فقط با نقاشی آروم میشم بیاید عکس نقاشیاتونو بذلرید منم میذارم 😍😍

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻

گاهی وقتا میکشم بیشتر اون قسمت رنگ زدنشو دوس دارم

نفسامون وصله جدا ممکنه که خفه شیم❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻

یه خورده بیشتر کار کن😁

میترسم روز تششیع جنازم مداح بخونه،میت ببین جون بابا،کفن و بلرزون حالا،سلامتی همه رفتگان سلامتی همه داغدارا،جنازمون جنتلمنه جنتلمنه،این شادروان عشق منه،عشق منه🙃

من م نقاشی رو دوست دارم 

نمونه کارمم ،  همین عکس پروفایلم 😄

تازشم ، کلاسم نرفتما 😁

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

جدی نرفتی کلاس یعنی همینجوری کشیدی.من چند ماه طراحی میکنم رو سفال ی هفته هم میشه دارم میرم سیاه قلم کلا آرامش میگیرم با کارهایی ک رنگ توش باشه .

هر رنگی میخواهی باش، حتی سیاه..اما یکرنگ باش 🖤

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
جدی نرفتی کلاس یعنی همینجوری کشیدی.من چند ماه طراحی میکنم رو سفال ی هفته هم میشه دارم میرم سیاه قلم ...

نه والا اصلا وقتو حوصله ندارم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیاییدفراموش‌نکنیم‌که‌حتی‌یک‌کتاب‌یک‌قلم‌یک‌کودک‌ویک‌معلم‌میتوانندجهان‌راتغییردهندبهترین‌راه‌مبارزه‌باتروریسم‌ازراه‌اسلحه‌نیست‌مبارزه‌بایدازطریق‌مدارس،معلمان،کتاب‌وقلم‌صورت‌بگیرد
1220