2737
2734

سلام.همسرم همه جا تنهام میذاره اگه خونه باشه و من بخوام جایی برم حتی ارایشگاه میگه حالا نرو حالا بعدا برو اونوقت خودش از خونه ک میره بیرون ی کار ی ساعته داشته باشه زودتر از غروب منتظرش نیستم چون میدونم ب این سر میزنه ب اون سر میزنع ...مثلا امروز صبح دانشگاه کلاس داشت.تا ساعت12 تا غروب منتظرش نبودم چون میدونستم یا رفته مغازه داداشش یا پیش خواهرش ولی غروب ک خودش اومد گف با خواهر زادم رفتیم باغش...منم از صبح بیکار بودم نه کاری ن کلاسی کف کردم تو خونه الان افطار کردم اومدم بشینم دیدم حاضر شد گفتم کجا گف میرم با فلانی(نوه خواهرش)ریلضی کار کنم میگم پس من چیکار کنم از صبح کف کردم خونه میگه اون موقع ک مجرد بودی چکار میکردی میگن خب مجرد بودم تنها ک نبودم پدر مادرم بودن میگه پس اونایی ک شوهراشون راه دوره چکار میکنن چ ربطی داره اخرشم با همین حرفا اصلا اهمیت نداد ب من و گذاشت رفت کار همیشگیشه اعتراضم میکنم میگه یادته تنهام مذاشتی میرفتی خ مادرت(مادر من مریض بودن و شیفتی میرفایم پیشش من بیشتر میرفتم ولی الان فوت شدن) اون موقع هم من روز و ساعت مشخصی میرفتم ن اینکه هر وقت دلم بخاد

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عقده ای 😡

عزیزم شما با دو تا دوست و آشنا خاهر اینا برو بیا چرا نشستی منتظر شوهرت ...بعدش خودش خسته میشه ببینه منتظرش نمیمونی ...اینجور کم تر حرص میخوری 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

شوهر منم چن باری اینو گفته هی میگه خب پاشو برو توشهر دوری بزن و بیا وقتی خودت نمیری چیکارت کنم خواهر ندارم دوستی ام ندارم همه شهرای دیگ رفتن دوستام.ولی اون سرکاره واسه همین وقت نداره خیلی

2738
خوب اون که داره ریاضی کار میکنه تو ارایشگاهتو برو ...برنامه بریز برای خودت ...سرگرمی داشته باش ..

الان پاشم برم ارایشگاه؟منظورم اینه وقتی خودش خونست حتی کار واجب داشته باشم نمیذاره برم اونوقت من تنها میذاره میره پی کارای واجب و غیر واجبش

شب ك اومد سراغت بگو مجرد بودي چيكار ميكردي😒

ها این خیلی خوب بود به ذهنم نرسید 😂

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

خب توهم وقتی اون رفت بیرون توهم بروجایی،بعدشاکی شد بگوتومجردیم اینجامیومدم.

(البته باتوجه به اخلاق همسرت،من خودم به هرجامیرم بایدبهش بگم)

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
شب ك اومد سراغت بگو مجرد بودي چيكار ميكردي😒

دوست دختر داشت.ایران نبود.همخونه فلییپنی داشت

2706