2737
2734
عنوان

کیا از همسرشون بدی دیدن

1105 بازدید | 89 پست

خانومایی ک یه زمانی یه اشتباه شوهرشون باعث شده وقتی یادشون میفته از شوهرشون بدشون بیاد و بهترین روزشون تبدیل به بدترین شه ...مثل 

من

خدایا خودت مواظبش باش 🤲🏻😍

من بدم نمیاد ازش.. ولی کلا کم حرفه و خیلی کم باهام حرف میزنه این ناراحتم میکنه  

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام شوهر دوست😁 تو فال منم اومده شوهر دوستم ..

ولی چه فایده تو سه سال زندگی ۳هزار بااااار بدی دیدم.. هر لحظه خوشیمو خراب کرد.. دیگه نمیخوام اصلا فکر کنم حتی

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
2738

من وقتی زایمان کردم دوروزبعدش شوهرم بخاطرزردی بچه باهمدیگه یه دعوای بدی کردیم مامانشم دایماهی بهش یادمیداد که به بچه چی بدیم برازردیش ازبعدازاون دعوامون هروقت عصبی میشم دل درد میشم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

من پارسال ماه رمضون بود .. چن روز بود شوهرم موبایلشو پنهون میکرد ... وقتی نبود رفتم سر وقت موبایلش دیدم با جاریم چت کرده اول فک کردم برادر شوهرم با گوشی این با زنش حرف زده اخه چون ماه رمضون خونه مادرشوهرم بودم جاریمم با اونا زندگی میکنه

خدایا خودت مواظبش باش 🤲🏻😍

من بهترین روز زندگیم 

با بچگی های شوهرم 

به بدترین روز زندگیم تبدیل شد 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706